iPhone 15 без слота для SIM-карти. Що варто знати

UPG

Перед випуском iPhone 15 навколо нього розносилися численні чутки, які надавали нам уявлення про можливості нового смартфона Apple, зокрема щодо формату SIM-карти. Який саме формат SIM-карти очікується для підтримки в iPhone 15? І як йдуть справи з eSIM і двома SIM-картами? Відповіді на ці та інші запитання доступні нижче.

Питання про те, чи буде Apple зберігати слот для фізичної SIM-карти, залишається відкритим. У 2022 році в США Apple викликала великий резонанс, випустивши iPhone 14 виключно з підтримкою eSIM. Таку саму стратегію може бути застосовано і до наступної моделі. Однак залишається незрозумілим, які можуть бути плани для європейських варіантів.

На європейському ринку Apple наразі пропонує iPhone 14 з фізичним слотом для SIM-карти. У той час як використання eSIM в Європі не так широко поширене і прийняте, як у США. Однак думки експертів з приводу наявності слота для SIM-карти в майбутній моделі iPhone 15 (Pro) в цьому регіоні все ще розходяться.

Є деякі докази того, що iPhone 15 може бути представлений у Франції без слота для фізичної SIM-карти. Якщо це підтвердиться, то, можливо, слід очікувати аналогічного кроку в усій Європі, оскільки раніше Apple випускала одні й ті ж моделі iPhone для обох країн.

Однак, якщо Apple дійсно стимулюватиме перехід на використання тільки eSIM для iPhone, це може викликати сумніви серед потенційних клієнтів. З цієї причини не виключено, що Німеччина, зокрема, може отримати модель зі слотом для фізичної SIM-карти. Незважаючи на те що на даний момент дані вказують на зворотне рішення з боку Apple, ситуація залишається напруженою до офіційного релізу, очікуваного в середині вересня.

Найімовірніший формат SIM-карти для iPhone 15 (Pro)

У разі наявності слота для SIM-карти в iPhone 15 (Pro), найімовірніше, що це буде слот для нано-SIM-карти. Цей формат вважається найбільш актуальним і мініатюрним серед усіх форматів SIM-карт.

Такі моделі, як iPhone 14 (докладніше огляд тут), iPhone 13 і iPhone 12 також сумісні з нано-SIM-картами. Аж до iPhone 5 використовувався один і той самий формат SIM-карти. Тому перехід на нову модель зазвичай не викликає труднощів: можна витягти SIM-карту зі старого пристрою і вставити її в новий – готово.

Ситуація може змінитися, якщо ви використовуєте старий пристрій з міні-SIM-карткою, оскільки очікується, що цей формат не підійде для слота iPhone 15 (Pro). У такому разі вам просто потрібно буде замовити у вашого оператора нову картку у форматі nano-SIM. Також можливий варіант зміни тарифного плану на iPhone 15 з контрактом, щойно він стане доступний.

Важливо відзначити, що не рекомендується самостійно обрізати занадто великі SIM-карти, оскільки це може пошкодити карту.

Як можна вставити SIM-карту в iPhone 15 Наступні кроки допоможуть вам вставити SIM-карту в iPhone 15:

  • Вимкніть ваш iPhone.
  • Використовуйте інструмент для SIM-карти, щоб акуратно натиснути на невеликий отвір у лотку для SIM-карти.
  • Поступово витягніть “полозки” лотка.
  • Обережно помістіть нано-SIM-карту в лоток, що відкрився, переконавшись, що вона підходить тільки в одному напрямку.
  • Плавно закрийте “санчата” лотка.
  • Увімкніть iPhone.
  • Введіть відповідний PIN-код для SIM-картки.

Повернення підтримки eSIM Ймовірно, що iPhone 15 (Pro) буде підтримувати eSIM. Починаючи з iPhone Xs, Apple інтегрувала жорстко пов’язану цифрову eSIM-карту у свої смартфони.

eSIM-карту не можна витягти з iPhone, оскільки вона інтегрована в пристрій. Ви можете підключити свій тарифний план до eSIM у цифровій формі, замовивши відповідний тариф у провайдера. Замість фізичної пластикової SIM-картки ви отримаєте QR-код або код доступу. Процес налаштування тарифного плану може відрізнятися залежно від провайдера.

Подвійна SIM-карта: eSIM обов’язкова для iPhone 15 (Pro) Усі смартфони iPhone від Apple з eSIM підтримують функцію подвійної SIM-карти. Ймовірно, це також буде справедливо для iPhone 15 (Pro), що дасть вам змогу використовувати дві SIM-карти одночасно.

Ймовірно, використання двох фізичних карт одночасно буде недоступно. Замість цього у вас будуть наступні варіанти використання функції подвійної SIM-карти на iPhone 15:

  • Один фізичний і один eSIM.
  • Дві eSIM-картки.

Важливо пам’ятати: завжди буде активна тільки одна SIM-картка. Наприклад, під час розмови по телефону одна SIM-картка буде активною, а інша буде тимчасово недоступною.

Висновок

Ймовірно, що iPhone 15 (Pro) буде обладнаний фізичним лотком для SIM-карти в EU. Ймовірно, буде потрібно використання нано-SIM, але також можливо завантажити тарифний план для свого смартфона на eSIM.

Ймовірно, у iPhone 15 (Pro) не буде традиційного слота для двох фізичних SIM-карт для функції подвійної SIM-карти. Замість цього, можливо, ви зможете використовувати одну фізичну SIM-карту і одну eSIM одночасно. Також передбачається, що iPhone 15 (Pro) буде підтримувати використання двох eSIM-карт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я