Інсайдер розкрив цікаві деталі дизайну і покращення iPhone 16 Pro Max

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Популярний журналіст Марк Гурман з Bloomberg нещодавно розкрив нову порцію деталей про очікувані флагманські моделі iPhone 16, які Apple планує випустити наступного року. За його інформацією, компанія Apple планує збільшити розмір дисплея на кілька десятих дюймів.

Очікується, що iPhone 16 Pro Max (Ultra) отримає найбільший дисплей в історії Apple розміром 6,9 дюйма. Це буде справжній крок вперед у світі мобільних технологій та дозволить користувачам насолоджуватися більшим екраном і комфортнішим використанням. Проте, базові версії iPhone 16 залишаться зі своїми теперішніми характеристиками і розмірами.

Збільшення розміру дисплея може розширити можливості для інших поліпшень. Наприклад, це може призвести до вдосконалення камери або збільшення ємності батареї для покращення продуктивності та тривалості роботи пристрою. За даними джерела, основний фоточутливий датчик iPhone 16 буде збільшений до розміру 1/1,14 дюйма, що є покращенням порівняно з актуальними моделями iPhone 14 Pro і 14 Pro Max з датчиками розміром 1/1,28 дюйма. Також Pro-версії iPhone 16 отримають перископний модуль, що дозволить здійснювати якісний оптичний зум без втрати якості.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Цікавим аспектом є можливе перейменування найбільшого смартфона Apple. За деякими даними, iPhone 16 Pro Max може отримати нову назву – iPhone 16 Ultra. Це може бути спробою Apple підкреслити ще більше преміальність та ексклюзивність найдорожчої моделі у їх лінійці, подібно до практики деяких виробників Android-смартфонів.

Звичайно, слід зазначити, що це лише невизначена інформація, і до випуску iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max можуть бути внесені зміни. Проте, вже через кілька місяців очікується дебют серії iPhone 15, яка, за неофіційними даними, буде найдорожчим поколінням iPhone в історії бренду. Особливо моделі Pro і Pro Max можуть вартувати на 100 доларів більше, ніж їх попередники.

Також існує інформація про можливу затримку релізу iPhone 15 і iPhone 15 Plus у зв’язку зі зміною камери на 48 мегапікселів у бюджетних моделях. Це може призвести до проблем з поставками. Незважаючи на це, виробництво нових моделей триває, і шанувальники Apple з нетерпінням чекають на нові технологічні досягнення в майбутніх iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.