Скоро вересень, наближається презентація Apple. Люди ставлять логічні запитання: оновлювати iPhone зараз чи чекати прем’єри нових пристроїв? Кожен вирішує сам, а ми лише складемо список девайсів, які можемо рекомендувати до покупки. Ось наш короткий гід:
iPhone 13 mini – найдоступніший варіант. З компромісів – 5,3-дюймовий екран і не найвитриваліша батарея, з явних плюсів – камера, продуктивність і 128 Гбайт пам’яті на борту. Чому не iPhone 12? Тому що йому скоро три роки, а ще версія на 128 Гбайт об’єктивно занадто дорога. Ціна – від 26 тисяч гривень.
iPhone 13 – найбільш універсальний девайс. Повний порядок з екраном, автономністю, камерою, процесором та іншими специфікаціями. З огляду на те, що його можна зловити приблизно за 60 тисяч, сміливо радимо. Прайс – від 28 тисяч гривень. Ще “тринашку” віддають на Алі зі швидкою доставкою.
iPhone 14 – майже як тринадцятий, але є в шикарному жовтому кольорі. Коштує трохи дорожче, але за дизайн можна і переплатити. Не застаріє мінімум до середини 2025 року. Найкращі пропозиції стартують з 30 тисяч гривень.
iPhone 14 Pro/Pro Max – ультимативні флагмани з модним вирізом (Dynamic Island), звірячим чипсетом, топовою камерою, крутезною автономністю і гарантією оновлень мінімум до 2027 року. iPhone 14 Pro коштує в мінімум 40 тисяч і 45 тисяч гривень.
На антресолі полетіли iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Можливо, коли-небудь вони з’являться в зниженому в ціні відновленому варіанті, але зараз за них просять не менше, ніж за 14-ті “прошки”. Зрозуміло, це абсурд.
Легендарний iPhone 11 ще живий. Цього року він явно отримає апдейт, та й наступного, ймовірно, теж. Таким чином, апарат дотягне до 2025 року. Але у нього вже об’єктивно слабенький екран, посередня (для 2023-го) камера і скромний запас оперативки. За ці гроші (від 18к) краще доглянути або щось на Android, або б/в iPhone.
iPhone 14 Plus – опціональний варіант. З одного боку, практично безальтернативний варіант для тих, кому потрібна модель з величезною діагоналлю з умовою, що 14 Pro Max не вписується в бюджет. З іншого боку, “плюс” практично нічим не відрізняється від звичайного iPhone 14, крім розміру екрана і автономності, але переплата за нього при цьому відчутна. Тому перед покупкою подумайте, що важливіше – економія чи розмір девайса.
Що стосується iPhone SE, то тут ситуація проста: поважаєте мегакомпактні девайси – вперед. Любите Touch ID – будь ласка. Не будете страждати через необхідність щоденної зарядки – велком. Не паритеся через камеру – на здоров’я. Але нам здається, що такий смартфон має коштувати менше 15 тисяч гривень, а ситуація, на жаль, інша.
Знаєте, на перший погляд, телефон здається ідеальним другом. Він завжди поруч, допомагає в складних ситуаціях,…
У Telegram поширюється нова шахрайська схема: користувачам надсилають повідомлення з питанням про фотографію і, під…
За результатами тестування, проведеного Tech Droider, Xiaomi 15 Pro може по праву претендувати на найкращу…
У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…
Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…
На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…