Новини України та Світу

Meta дозволить більше свободи в контенті про ЛГБТК-спільноту: що це означає для користувачів

Share
Час читання: < 1 хв.

Meta змінила правила модерації контенту, дозволивши звинувачення у психічних розладах на основі сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності. Крім того, компанія модернізує систему перевірки фактів і послаблює обмеження щодо мови ненависті.

Що варто знати

Зміни в політиці модерації Meta включають дозвіл на звинувачення ЛГБТК-осіб у психічних розладах, якщо це пов’язано з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю. Компанія також дозволяє використовувати терміни, такі як “дивний”, що стосується дискусій про трансгендерність і гомосексуальність. Однак компанія все ще забороняє образи щодо інтелекту та психічних розладів на своїх платформах.

Оновлені правила є частиною ширших змін у політиці модерації, включаючи нову систему перевірки фактів. Замість традиційної програми перевірки, Meta запропонує механізм, схожий на Community Notes в X, де користувачі можуть подавати “примітки” до контенту та голосувати за їх публікацію.

Щодо мови ненависті, Meta скасувала заборону на образи щодо зовнішності людей на основі раси, етнічної приналежності, релігії, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших ознак. Також компанія дозволила використання слова “воно” щодо трансгендерних та небінарних осіб.

GLAAD, організація, що захищає інтереси ЛГБТК-спільноти, різко засудила ці зміни, заявивши, що вони можуть призвести до насильства та підвищення рівня ненависті до маргіналізованих груп. Президент GLAAD, Сара Кейт Елліс, наголосила, що Meta сприяє анти-ЛГБТК настроям, ставлячи прибутки вище безпеки користувачів.

На цей момент Meta не дала офіційного коментаря щодо цих змін. Технічні компанії, зокрема Meta, підтримують Дональда Трампа, зокрема, зробивши внесок у його другий інавгураційний захід.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Meta
  • Останні записи

    Найдивніші гаджети CES 2025: що нас здивувало цього року

    На щорічній конференції CES бренди презентують не лише очікувані новинки, а й експериментальні пристрої, які…

    09.01.2025

    Названо найпопулярніші функції смартфонів: що шукають користувачі

    Розробники бенчмарка AnTuTu вивчили параметри смартфонів у четвертому кварталі 2024 року і склали статистику за…

    09.01.2025

    Названо мобільного оператора, якого найчастіше залишають українці

    У 2024 році українці почали значно активніше змінювати мобільного оператора, зберігаючи свій номер телефону. За…

    09.01.2025

    Власників iPhone застерегли про шахрайську гру в App Store

    В App Store з'явилася підроблена версія Baldur's Gate 3 для iPhone і iPad, яка краде…

    09.01.2025

    Ілон Маск стверджує, що ШІ вичерпав усі наявні людські знання

    Американський бізнесмен Ілон Маск підтвердив побоювання експертів про брак реальних даних для навчання штучного інтелекту.…

    09.01.2025

    П’ять причин, через які ваш смартфон повільно заряджається

    Колись мій телефон заряджався миттєво, але з часом усе змінилося, і я почав шукати причини.…

    09.01.2025