Xiaomi MI 14 покажуть наприкінці 2023 року з найвужчим екраном

UPG

Xiaomi завжди була в числі компаній, що йдуть в ногу з часом і намагаються дивувати користувачів новими технологіями. Ультратонкий прямий екран з вузькими рамками може стати одним з таких інноваційних рішень, які допоможуть Xiaomi зберегти лідерство на ринку смартфонів.Однак, поки що немає точної інформації про характеристики і дизайн Mi 14, тож доведеться почекати офіційного анонсу компанії.

Цікаво, що Xiaomi продовжує працювати над зменшенням ширини рамок на своїх смартфонах, і новий Mi 14 повинен мати ще вужчі рамки, ніж попередня модель. Оптимізована структура схеми та перенесення проводки розгалуження в область дисплея допомогли скоротити ширину нижньої рамки, що дозволить збільшити площу дисплея на новому телефоні. Буде цікаво подивитися, якою буде реакція на такий дизайн і наскільки він буде практичним у використанні.

Так, згідно з повідомленнями, Mi 14 матиме ще вужчі рамки, ніж Mi 13. Ліва та права рамки матимуть ширину менше 1 мм, а нижня рамка буде ще вужчою. Це дасть змогу пристрою мати ще більш високе співвідношення екрана до корпусу, ніж Mi 13, і, можливо, стати одним із найвужчих телефонів на ринку.

FIAA Slim – це технологія тонкої плівки, яка дає змогу скоротити товщину екрана та рамки до 0,1 мм. Це суттєво зменшує розміри телефону та збільшує відношення екрана до корпусу, що робить його більш привабливим для споживачів. Технологія FIAA також дає змогу поліпшити якість зображення на екрані, оскільки вона запобігає паразитній світловіддачі та підвищує контрастність і яскравість. Крім того, зменшення товщини екрана дає змогу знизити енергоспоживання і збільшити час роботи від батареї.

Це чудова новина, тому що зниження споживаної потужності світла екрана може поліпшити енергоефективність пристрою в цілому і продовжити час роботи від батареї. Це може бути особливо корисно для мобільних пристроїв, оскільки їхній час роботи від батареї – це один із найкритичніших факторів, що впливають на зручність використання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я