Не існує універсального смартфона, який підійшов би кожному. Вибір телефону залежить від бюджету і потреб користувача. Підібрати відповідний пристрій – непросте завдання. У сьогоднішній статті ми зібрали п’ять гідних моделей, які були випущені в поточному році. До списку увійшли і флагмани, і бюджетні варіанти.
Найкращим телефоном, випущеним у 2023 році, на поточний момент є Galaxy S23 Ultra. Він оснащений оновленим Dynamic AMOLED-екраном, який може перемикатися між 1 Гц і 120 Гц для економії заряду батареї та за необхідності відображати плавну анімацію.
У S23 Ultra також є те, чого не вистачає iPhone: стилус S Pen. Це цифрове перо можна використовувати для малювання та письма, воно дуже чутливе, а також має власний слот усередині телефону.
Samsung Galaxy S23 Ultra отримав вражаючу систему камер. Сенсор на 200 Мп, який завдяки технології об’єднання пікселів дає змогу знімати фотографії високої якості з роздільною здатністю 50 Мп або 12 Мп (цей режим рекомендуємо використовувати вночі для отримання деталізованих картинок з мінімальним шумом).
Крім того, Galaxy S23 Ultra побудований на новітньому та найпотужнішому чипі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (за потужністю поступається лише процесору Apple). Це один з найшвидших Android-телефонів, продуктивності достатньо практично для будь-якого завдання.
Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra отримав таку ж батарею ємністю 5000 мА-год, що і S22 Ultra. Але час автономної роботи покращився завдяки більш енергоефективному чипсету (понад 39 годин розмов проти 32 годин у попередника).
Глобальна версія OnePlus 11 вийшла в середині лютого.
Повільна зарядка телефону може стати справжньою проблемою, особливо якщо ви постійно в русі. Ось чому OnePlus 11 виділяється швидкістю зарядки. Він випереджає таких гігантів, як Apple і Samsung: OnePlus 11 поставляється зі швидкою зарядкою SuperVooc потужністю 100 Вт. Для порівняння, iPhone 14 Pro Max має обмеження 30 Вт, а Samsung Galaxy S23 Ultra – 45 Вт. На зарядку смартфона з 0 до 100% потрібно всього 22 хвилини. І, на відміну від вищезазначених конкурентів, необхідний для досягнення такої швидкості зарядки пристрій йде в комплекті. При цьому акумулятора на 5000 мА-год вистачає на 30 годин 12 хвилин розмов.
Крім цього смартфон отримав топовий чипсет Snapdragon 8 Gen 2 і якісний LTPO3 Fluid AMOLED з діагоналлю 6,7 дюйма і підтримкою Dolby Vision і HDR10+ для перегляду відео у високій якості.
На тильному боці встановлено три камери:
Xiaomi 13 Lite – чудовий варіант для тих, кому потрібен невеликий і легкий телефон середнього класу (159,2 x 72,7 x 7,2 мм, 171 г).
У цієї моделі стабільна продуктивність (Snapdragon 7 Gen 1, 35-е місце), яскравий OLED-екран, 50-мегапіксельна задня камера, здатна знімати в 4К. Основна камера трохи перенасичує кольори, але деяким користувачам це подобається. А для селфі передбачено відразу дві камери: 32 Мп і 8 Мп. Додатковий датчик дає змогу знімати красиві портрети з розмитим фоном.
У режимі розмов батарея на 4500 мА-год здатна пропрацювати майже 24 години, а для повної зарядки необхідно 42 хвилини.
Тильна сторона Tecno Spark 10 Pro нагадує Apple. Однак, на відміну від айфонів, квадратний острів камери розташований на одному рівні з панеллю, на тлі матової кришки він виділяється глянсовою обробкою. На ньому є три круглі модулі, що випирають: дві камери (основний датчик – 50 Мп з фазовим автофокусом, характеристики допоміжного датчика не уточнюються) і подвійний світлодіодний спалах. Якість фотографій для сегмента вражаюче хороша навіть під час зйомки вночі.
Апаратна основа смартфона – чипсет Helio G88 (108-е місце), доповнений 8 Гб оперативної пам’яті. Для повсякденних завдань (інтернет, листування в соцмережах і месенджерах, перегляд відео тощо) продуктивність комфортна. Але в більшість сучасних ігор доведеться грати на низьких або середніх налаштуваннях графіки.
Спереду розташований великий 6,8-дюймовий дисплей з частотою оновлення до 90 Гц. Він чудово підходить для перегляду фільмів і серіалів.
Велика батарея на 5000 мА-год забезпечує цілий день роботи при досить активному використанні. Однак заряджається телефон повільно: повністю близько двох годин.
Порівняно з попередником у Poco X5 Pro 5G поліпшено майже все: дизайн, екран, продуктивність, камера, час автономної роботи.
Новинка отримала OLED-дисплей з високою частотою оновлення 120 Гц, Gorilla Glass 5, яскравістю до 900 ніт і сертифікатами HDR10 і Dolby Vision для насолоди високоякісною картинкою під час перегляду фільмів. Чудові динаміки з підтримкою звуку Dolby Atmos є гарним доповненням до екрана.
Акумулятора на 5000 мА-год вистачає на 32 години 10 хвилин розмов або 19 годин 30 хвилин відтворення відео. Повна зарядка досягається за 50 хвилин.
Смартфон побудований на популярному в середньому сегменті чипсеті, Snapdragon 778G (43-е місце).
Камери запозичені у Poco X4 Pro: 108 Мп з фазовим автофокусуванням, 8 Мп (ширококутний, 120˚) і 2 Мп (макро). Але новий чипсет дає змогу записувати відео у форматі 4K.
Якщо чутки справдяться, Galaxy S25 Ultra може опинитися в дуже складній ситуації. Адже з такою…
Нещодавно було представлено нову лінійку смартфонів від Apple. І перше, що впадає у вічі, це…
Samsung Galaxy S24 Ultra – це справжній флагман, який поєднує відмінний дисплей, найкращу камеру та…
Apple працює над новою версією Siri на основі більш просунутих великих мовних моделей, про що…
Google розробляє нову функцію під назвою Shield Email, яка надасть власникам пристроїв на базі Android…
Аналітики агентства Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) на основі результатів продажів за останні три роки…