Смартфони

OnePlus Ace 2V – чудовий смартфон. Чому більше ніхто не вміє робити так само добре і недорого

Share
Час читання: 2 хв.

OnePlus не перестає дивувати. За останні три роки фірма настільки захопилася створенням різних смартфонів, що в її модельному ряду з’явилися як дорогі преміальні флагмани, так і посередні бюджетники на Helio G35. У цьому місці важливо знайти золоту середину, що запропонує топову швидкість роботи одночасно з доступною ціною.

Найкраще під такі критерії підходить орієнтована на Китай лінійка Ace, яка вийшла настільки вдалою, що її первісток з’явився в офіційному російському роздробі. І у нового OnePlus Ace 2V є всі шанси повторити долю свого попередника.

Посудіть самі, при китайській ціні в 2299-2799 юанів (від 330 до 400 доларів) смартфон пропонує справжню флагманську начинку. Процесор Mediatek Dimensity 9000, від 12/256 до 16/512 ГБ пам’яті, акумулятор на 5000 мАг з 80-ватною зарядкою, пристойний 6.74″ AMOLED-екран з роздільною здатністю 2772×1240 пікселів, Bluetooth 5.3, NFC.

На чому ж тут заощадили? Очевидно, на камерах і парочці деяких дрібниць. Так основний сенсор Omnivision на 64 МП не має оптичної стабілізації, а додаткові модулі так взагалі не цікаві – ширик на 8 МП і макро на 2. Крім цього в якості захисного скла стоїть не розпіарена Gorilla Glass, а більш дешевий аналог від Asahi. Все це можна пробачити з урахуванням ціни.

А ще мені сподобався зовнішній вигляд смартфона. Він багато в чому вторинний, зате не має ні градієнтів, ні величезних безглуздо оформлених камер. Все строго і лаконічно, як у якого-небудь Samsung Galaxy S23. На місці важіль беззвучного режиму і фірмовий зелений колір.

Ось так дивишся на OnePlus Ace 2V за 330 доларів, порівнюєш його з аналогічним Tecno Phantom X2 за 550 доларів і починаєш розуміти, що з цим світом щось не так. Чому OnePlus може зробити такий смартфон, а інші виробники ні? Хіба це так складно – поставити флагманський процесор і не гнути цінник, уявивши себе відомим брендом?

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: OnePlus
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024