Сучасні смартфони дають змогу вирішувати найрізноманітніші завдання. Багато з них є досить енергоємними. На жаль, можливість підключення смартфона з розрядженою батареєю до мережі для зарядки доступна далеко не завжди. У цьому випадку користувачі, як правило, активують функцію економії енергії. Як виявилося, її регулярне використання може нашкодити апарату.
Річ у тім, що після переведення смартфона в режим енергозбереження тактова частота процесора зменшується в примусовому порядку. У результаті час роботи пристрою на одному заряді АКБ збільшується.
При використанні в режимі енергозбереження простих додатків уповільнення роботи смартфона помітити вкрай складно. Якщо ж запустити “важку” гру або ресурсномісткий апплет, то фризи тут же дадуть про себе знати. У зв’язку з цим експерти рекомендують користуватися цим режимом виключно за потреби, а не тримати його ввімкненим 24 години на добу.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…