Відомий факт: виробники смартфонів накидають 20–40% до ціни за свій бренд, особливо це стосується Samsung та Apple. Але на цьому проблеми не закінчуються: іноді виробники-гіганти випускають відверто слабкі смартфони зі старими комплектуючими і продають їх за підвищеною ціною. Нижче сім таких прикладів від Apple, Vivo, Samsung і раптово від Xiaomi — якщо ви думали, що Xiaomi не накидають ціну за бренд, то ви сильно помилялися.
Apple має одну прекрасну традицію: беремо старі комплектуючі, створюємо на їх основі смартфон, називаємо його SE, викидаємо на ринок по оверпрайсу. У минулі роки це більш-менш працювало, але 2022 року матриця дала збій. Разом з комплектуючими SE 2022 отримав багато «болячок» від версії 2020: поганий дисплей, слабка батарея, стара камера. Єдиний плюс: серед старих комплектуючих у Apple “завалялися” хороші процесори, тому на SE 2022 непогано йдуть ігри – додатково цьому допомагає маленький екран.
Які плюси все ж таки є: хороший процесор.
Що краще взяти замість нього: якщо хочеться взяти iPhone, беріть iPhone 12 mini – у нього схожі проблеми, але камера набагато якісніша.
Nvidia планує випустити відразу п'ять моделей відеокарт серії GeForce RTX 50 у першому кварталі 2025…
Інсайдер Digital Chat Station поділився враженнями про неанонсований складаний смартфон Vivo X Fold 4, відзначивши…
Південнокорейський інсайдер Yeux1122 повідомляє про розробку нового смартфона Samsung Galaxy Fold7 Variant (Triple), який стане…
Анонсовано SonarPen 2, оновлену версію бюджетної альтернативи Apple Pencil, з новими функціями і поліпшеним дизайном.…
Google наближається до поліпшених можливостей швидкого перенесення файлів та інших даних між Android-смартфонами. Для цих…
Базові моделі iPhone 17 і тонкий iPhone 17 Air, очікувані 2025 року, позбудуться телеоб'єктива з…