Samsung оголосила офіційну дату виходу Android 8.0 Oreo

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Представники компанії-виробника Samsung оголосили офіційну дату виходу OC Android 8.0 Oreo. Відзначимо, що нові моделі популярних смартфонів вже познайомилися з програмою, але подружитися так і не змогли.

Реклама

На сайті компанії опубліковано повідомлення, в якому говориться, що Android 8.0 Oreo вийде в світ разом з новим смартфоном Galaxy Note 8. Це відбудеться вже 30 березня. Через деякий час після виходу OC користувачі інших моделей телефонів зможуть оновити свою операційну систему на нову. Оновлення буде проходити в три етапи: 30 березня, 13 квітня і 25 травня. На останньому етапі оновлену OC отримають Galaxy A5, A7 і A3 2017 року виходу.

Ті, у кого є Galaxy S8, вже встигли ознайомитися з функціями і особливостями Android 8.0 Oreo. Однак це знайомство не увінчалися успіхом. Багато користувачів почали скаржитися на те, що їх гаджети самостійно включали функцію перезавантаження, причому це відбувалося постійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерелоvladtime.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: