Команда «Привіт, Siri» повинна зникнути

0
224

Від Siri пора позбавлятися. Голосовий помічник з особистістю вже не потрібен людям. А в зв’язку зі зростаючим модельним рядом пристроїв Apple вона тільки заважає.

Siri з’явилася в далекому 2011 році, коли Apple випустила iPhone 4s. З тих пір віртуальна помічниця перекочувала в iPad, Apple Watch, Apple TV, Mac і HomePod. Ті, у кого є хоча б один з цих пристроїв, знають, що для активації Siri можна її просто покликати. Досить сказати «Привіт, Siri», і вона тут як тут, в годинниках або в смартфоні.

А що відбувається, коли у користувача багато пристроїв Apple? Правильно, Siri запускається відразу на всіх. А ось обробить запит користувача тільки один з гаджетів. Який саме – кожен раз сюрприз.

Більш того, Siri в iPhone сильно відрізняється від Siri в HomePod. Та, що живе в смартфоні, говорить на декількох десятках мов і вміє дзвонити. А помічниця з колонки розуміє тільки по-англійськи і не хоче виконувати жодних команд. І в тому і іншому пристрої «живе» Siri, але функціонально вони різняться. Це плутає користувачів і викликає дисонанс. Власники пристроїв починають ненавидіти Siri, а заодно і Apple.

Читайте також  Xiaomi знижує ціну смартфона Redmi Note 5

Щоб виправити обидві проблеми, потрібно обмежити доступ голосового асистента Apple і «вбити» Siri. Команди на зразок «Привіт, iPhone» або «Привіт, HomePod» куди ефективніші і зрозуміліші. Людям не доведеться пояснювати, що функція з одною назвою по-різному працює в смартфоні, годинниках і ТБ-приставках. А ті, у кого багато гаджетів, більше не будуть важко зітхати, коли їх команду розпізнала не та Siri.

Читайте також  Xiaomi показала смартфон Redmi 6 Pro

При цьому виникає інша проблема. Як же можна «вбити» Siri? Адже саме людяність допомогла голосовому помічнику стати популярною. Образ живої істоти допоміг багатьом користувачам налагодити контакт з віртуальним асистентом. Багато згадають Скріпку і Собаку з Windows XP, які допомагали власникам комп’ютерів працювати з офісними додатками або шукати файли.

Тоді подібні пристрої ще були в дивину, і користувачам потрібен був «живий» помічник. Зараз же люди звикли працювати з гаджетами. Багато цілими днями не випускають їх з рук. iPhone для них немов рідний. Так чому б не спілкуватися відразу з ним, а не з якоюсь дамою, яка живе всередині?

Скріпку і Собаку з Windows XP теж «вбили». І нічого страшного не сталося. Те ж саме повинно спіткати Siri. Це всім піде на користь. Поки, Siri. Привіт, iPhone.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут