Смартфони

Експерти назвали 10 функцій, які Apple забула додати до iOS 16

Share
Час читання: 2 хв.

Реліз операційної системи iOS 16 відбувся нещодавно, викликавши суперечливу реакцію з боку експертів. Частина з них відзначила дрібні та приємні зміни, а інші розкритикували розробників за зайвий консерватизм. Опубліковано список з десяти функцій, про які користувачі iPhone просять досить довго, але Apple не впроваджує їх.

Наприклад, на смартфонах «яблучного» бренду все ще не можна завести кілька таймерів одночасно – ця функція, наприклад, є у годиннику Apple Watch. Статичні віджети на даний момент теж відсутні в iOS 16. У музичному плеєрі не можна змінити пісню або поставити її на паузу. У моделях iPhone 14 Pro та Pro Max недолік був частково виправлений завдяки вирізу Dynamic Island. Корисною опцією могло б стати і сортування “бібліотеки додатків”, що дозволяє розчищати домашній екран від непотрібних ікон програм, збираючи їх в єдиній директорії.

Організація робочого столу набагато краще налагоджена в телефонах під керуванням Android. Що стосується iOS, то тут не можна переміщати іконку програми довільних місць. Списки ярликів йдуть по порядку, зверху донизу, без прогалин. Функція “пункт управління” – дуже зручна, але в ній не можна закріпити програмне забезпечення від стороннього розробника – тільки ті, які були розроблені безпосередньо Apple. Кнопки на екрані блокування включають ліхтар і камеру, причому міняти ці програми не можна, хоча на це розраховують багато користувачів з iPhone.

У смартфонах Apple все ще відсутні динамічні шпалери – користувач може лише вибирати між світлою та темною темами. Ще одна функція macOS, яка може стати в нагоді і в iOS – персоналізація кольорових профілів. У iOS 14 було введено цікаву функцію – налаштування програм за замовчуванням.

Наприклад, можна було замінити поштовий клієнт Apple на аналогічну програму від стороннього розробника. Інших додатків це не торкнулося, хоча дозволило б персоналізувати систему під окремого користувача. На закінчення варто виділити відсутність прив’язки сторонніх сервісів для безконтактної оплати.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: iOS
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024