Як часто треба міняти телефон
Вже не одним дослідженням доведено, що користувачі давно перестали оновлювати смартфони кожні два роки. Наразі середній вік телефону, який первинні покупці продають або здають у трейд-ін, становить 3,32 роки. Іншими словами, навіть якщо телефон із цієї статистики отримує чотири роки оновлень ОС чи безпеки , він просто не використовує цю можливість на повну.
Похід до сервісного центру для продовження терміну служби смартфона шляхом заміни батареї може бути проблемою. А самостійна заміна знімного акумулятора – питання кількох хвилин. Адже в багатьох сервісах вас можуть обдурити та поставити неякісний акумулятор чи зламати щось під час проведення робіт.
Компанії говорять про те, що піклуються про навколишнє середовище, але не можуть пояснити головну причину, через яку їхні телефони потрапляють на звалище. Виходить, що довгі оновлення, підвищення продуктивності та зниження вимогливості до смартфонів розбивається про неможливість заміни акумулятора , яка була банальною кілька років тому.
Звучить красиво, коли компанії відмовляються від комплектної зарядки або переходять на матеріали упаковки, що переробляються. Але неможливість продовжити час експлуатації пристроїв робить їхню поведінку максимально лицемірною. Адже саме акумулятор – це одна з головних причин, з яких гаджети потрапляють на звалище .
Чому відмовилися від знімної батареї
Є кілька причин, через які виробники почали переходити на стаціонарні батареї багато років тому. По-перше, незнімна батарея означає, що весь телефон можна буквально заклеїти у його корпус. Так можна досягти більшої цілісності і навіть захисту від води. Але не варто думати, що вона неможлива для пристроїв зі знімною батареєю. Прикладом зворотного може бути Galaxy Xcover 6 Pro.
Перехід до фіксованої конструкції батареї також означає, що виробники можуть вільно пробувати складніші форми батарей з більш високою ємністю. Вони можуть творчіше підійти до розташування внутрішніх акумуляторів, розбивши їх на кілька частин. Внаслідок цього залишається більше місця для інших компонентів.
Але й відмовлятися від змінного акумулятора не варто. Тільки так можна зробити смартфони дійсно довгограючими. Тільки уявіть собі, що батарея перестала грати вирішальну роль, оновлення виходять по 4-5 років, а продуктивності вистачає ще більший час.
Ось тільки продавати смартфони рідше ніхто не хоче. Отже, відмова від змінного акумулятора є не тільки гарною можливістю для оптимізації пристроїв, але ще й прихованим підштовхуванням нас до покупки новинок. На тлі цього довге оновлення вже не видається таким привабливим.