iOS 16 навчилася конвертувати фізичну SIM-карту в eSIM

Вже завтра на всі сумісні iPhone “прилетить” свіжа iOS 16 від Apple. Раніше ми розповіли, в який час чекати на апдейт жителям різних регіонів Україні і як підготуватися до встановлення .

Журналісти закордонного видання 9to5Mac звернули увагу, що офіційний сайт підтримки Apple оновився – зокрема, йдеться про сторінки, присвячені iOS 16 та iPhone 14. Виявляється, iOS 16 отримала можливість конвертувати фізичну сім-карту в eSIM. Швидше за все, ця функція з’явилася через те, що в iPhone 14, вироблених для США, немає лоток для фізичної SIM-карти.

Apple пропонує конвертувати “пластик” в eSIM двома способами. Перший — конвертація під час перенесення сім-карток зі старого iPhone на новий iPhone 14. Під час процесу пристрій запропонує це зробити автоматично, якщо така можливість надається оператором зв’язку.

Другий спосіб – ручна конвертація в “Параметрах” iPhone. Потрібно відкрити розділ з тарифом, який потрібно конвертувати в eSIM і натиснути відповідну кнопку. Після закінчення процесу пластикова «симка» буде деактивована і її можна буде викинути.

Зважаючи на все, на даний момент самостійна заміна «пластику» на eSIM не підтримується операторами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я