П’ять класних “фішок” смартфонів Google Pixel 6, про які ви могли не знати

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Сучасні Android-смартфони славляться крутими фішками в встановлених оболонках: такі є і MIUI, і One UI. Але в більшості випадків смартфони купуються не через них, а з іншої причини, внаслідок чого новий власник залишається не при справах. Смартфони лінійки Google Pixel 6 – нечасті гості у наших краях. Щоправда, незважаючи на це, деяким користувачам таки вдається роздобути їх. Тому, якщо у вас такий смартфон, то вам цікаво буде дізнатися про унікальні можливості. Розповідаємо, які круті фішки Google Pixel 6 вам точно можуть стати в нагоді.

Реклама

Magic Eraser – що це

Одна з кращих фішок камери Google Pixel 6 – це наявність Magic Eraser – чарівної гумки, яка дозволяє видалити зайві об’єкти зі знімка. Зручно і те, що система може знайти на фотографії зайві об’єкти, наприклад перехожих, але це також можете зробити і ви вручну. Обробка займає секунди, а штучний інтелект намагається видалити об’єкт зі знімка непомітно за допомогою алгоритмів. Подивишся — ніби все так і було спочатку.

Можна прибирати один об’єкт або відразу кілька, навіть якщо вони знаходяться на дальньому плані фотографії. Але є один мінус: чим більший об’єкт, тим помітніший ефект обробки, але для цього потрібно дуже придивитись. Вся фішка в тому, що функція працює майже ідеально саме разом з чіпом Google Tensor, так що немає сумнівів, що розробники продовжать її покращувати і далі.

Живий переклад Pixel 6

Ми звикли до великої кількості додатків-перекладачів, але більшість з них працює лише при вводі або вставці тексту. А як щодо миттєвого перекладу тексту у месенджері . Зручно і те, що функція може працювати без інтернету – це дуже корисно, коли ви знаходитесь в зоні поганого сигналу мережі або не можете скористатися нею взагалі. Для цього необхідно завантажити потрібний мовний пакет у налаштуваннях – у кожного з них буде відображатися, які функції доступні: наприклад, переклад повідомлень, усний переклад, текст із камери або увімкнути автоматичні субтитри для відео.

Виявлення ДТП на Pixel 6

Google Pixel 6 вміє виявляти, чи ви потрапили у ДТП: смартфон використовує для цього різні датчики, геолокацію та сканування звуків навколо. У випадку ДТП смартфон запитає вас, чи все гаразд. Якщо не відповісте, він викличе екстрену службу. Саме завдяки цій функції Apple вигадала власну відповідь і створила опцію виявлення падіння з велосипеда. Програма вже вбудована в останні Google Pixel 6, але її також можна скачати і на смартфони попередніх версій.

Personal Safety також можна об’єднати з екстреними контактами: програма на вашому смартфоні надасть контакту доступ до вашого місцезнаходження у разі небезпеки. Крім того, можна ввімкнути екстрений виклик за допомогою натискання кнопки живлення 5 разів.

Розумне сховище Google Pixel

Одна з головних проблем будь-якого смартфона – нестача пам’яті. Як правило, вільне місце закінчується раптово, в результаті чого починаєш похапцем видаляти перші файли, що трапилися. У Google Pixel із цим проблем немає: у нього вже вбудовано програму Google Files з «Розумним сховищем» — завдяки йому файли, створені понад 60 днів тому та скопійовані в хмару, автоматично зникають із пам’яті телефону, звільняючи дороге місце. Крім того, “Розумне сховище” може працювати оперативніше, не чекаючи 60-денного терміну: фотографії будуть видалені, якщо вони були синхронізовані з хмарою, а вільного місця у смартфоні залишилося менше 25%.

Повідомлення в Google Pixel

Деякі функції у смартфоні Google за замовчуванням вимкнені, хоча пояснення цього немає. Історія повідомлень – яскравий тому приклад. Не дуже зрозуміло, чому так, але її потрібно відразу ж увімкнути: за допомогою історії повідомлень легко відстежувати ті, які ви могли випадково відхилити. Це зручно і в тих випадках, коли телефон лежить в іншій кімнаті, але ви не встигли побачити, з якої програми воно прийшло. Вона зберігатиме історію протягом 24 годин, після чого зітре її.

  • Відкрийте «шторку» та виберіть Установки.
  • Виберіть «Параметри сповіщень».
  • Зайдіть до «Історія сповіщень» та активуйте пункт.

На жаль, історію повідомлень не можна включити заднім числом, тому не можна відстежити потрібне повідомлення вже після появи.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ