Під час активних бойових дій власникам смартфонів слід дотримуватися кількох простих правил. Це дозволить убезпечити мобільний пристрій від злому. Експерти у сфері кібернетичної безпеки пояснили, на що слід звернути увагу.
Незважаючи на бойові дії, які проводяться в країні з 24 лютого, шахраї продовжують викрадати дані в українських користувачів. Вони використовуються ними у злочинних цілях. За наявності телефонного номера зловмисники можуть отримати доступ до соціальних мереж, щоб спілкуватися з близькими контактами від імені власника зламаного облікового запису.
Поряд із цим, вони можуть переглядати листування у месенджерах. У воєнний час експерти не рекомендують ділитися відомостями про місцезнаходження через месенджери.
Слід видалити з пам’яті смартфона всі програми, які не використовуються. Кібершахраї можуть використовувати їх для отримання доступу до смартфона жертви. Крім того, на час війни експерти рекомендують відмовитися від біометричної ідентифікації. Для захисту доступу до пристрою краще використовувати звичайний пароль. Від Face ID необхідно відмовитись.
Незайвим буде зробити бекап всіх даних, що зберігаються на смартфоні. Його краще зберігати у запароленому архіві у «хмарі». У разі втрати смартфона необхідно негайно зв’язатися зі службою підтримки мобільного оператора з метою блокування SIM-картки.
Апеляційний суд США по округу Колумбія відмовився прийняти клопотання TikTok про тимчасове призупинення чи скасування…
Компанія Activision спільно з Treyarch оголосили про тимчасове надання безкоштовного доступу до багатокористувацької гри Call…
У світі, де технологічні гіганти щорічно випускають десятки нових смартфонів, Google готує до виходу Pixel…
WhatsApp тестує нову функцію набору номера для iPhone, яка дасть змогу користувачам телефонувати людям, яких…
Користувачам старих смартфонів, зокрема iPhone 7 і 7 Plus, загрожує втрата доступу до WhatsApp. Розробники…
Компанія Poco готується здивувати ринок своїм новим смартфоном Poco X7 Pro, який обіцяє стати одним…