Смартфони

Samsung Galaxy S22 не зміг пробитися до топ-20 рейтингу DxOMark

Share
Час читання: 2 хв.

До рук експертів DxOMark потрапила базова модель Samsung Galaxy S22 із процесором Exynos. Від Ultra-версії вона відрізняється не лише діагоналлю екрану та відсутністю стілусу, але й набором камер. Щоб перевірити її можливості у різних режимах зйомки, фахівці провели серію тестів, що визначили позицію гаджета у рейтингу камерофонів.

Портрет зйомки з розмиття фону.
Нічна зйомка

Набір камер смартфону включає головний модуль з роздільною здатністю 50 Мп (f/1.8, розмір пікселя 1 мкм, OIS), а також 12-мегапіксельний з надширококутною оптикою (1,4 мкм, 120°, f/2.2, Dual Pixel AF) та телеоб’єктив з датчиком на 10 Мп (1 мкм, f/2.4, триразовий оптичний зум). Гаджет підтримує запис роликів 8K @ 24 fps та 4K @ 60 fps, а також стандарт HDR10+.

Сильними сторонами камери смартфона експерти назвали хороші показники експозиції (у тому числі при використанні ширококутного модуля), динамічного діапазону та балансу білого, а також високу деталізацію фотографій під час зйомки зі спалахом. Крім того, апарат зміг похвалитися низьким рівнем шуму при роботі в умовах слабкого освітлення, природним розмиттям фону та ефективною стабілізацією відео під час запису на ходу.

Знімок на ширококутну камеру
Знімок на телеоб'єктив

Знайшлися у смартфона та недоліки. До них були зараховані шуми при яскравому освітленні та в приміщенні, не найшвидший автофокус, артефакти зображення та недостатня деталізація знімків, зроблених на телеоб’єктив із близької відстані. Доповнили список цифрових шумів у відеокліпах, а також брак динамічного діапазону та балансу білого під час запису роликів в умовах поганої освітленості.

За підсумками тестування Samsung Galaxy S22 з процесором Exynos набрав 126 балів, зайнявши 24-й рядок у зведеному рейтингу камерофонів за версією DxOMark. Він обійшов iPhone 11 Pro Max і OnePlus 9 Pro, але трохи поступився таким моделям, як vivo X50 Pro+ і Xiaomi Mi11 Pro.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    У США показали новітні морські дрони Tsunami з рекордною вантажопідйомністю

    Американська корпорація Textron Systems анонсувала випуск багатоцільових автономних надводних суден Tsunami, створених на замовлення Міністерства…

    16.01.2025

    Android 16 отримає одну з найкращих функцій OxygenOS

    Фахівці ресурсу Android Authority в Android 16 версії DP2 виявили підказки, що вказують на нову…

    16.01.2025

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025