Найпростішими ознаками є перегрів смартфона у стані спокою, раптова та нерівномірна розрядка батареї. Крім цього, ознакою стеження можуть бути раптові зависання, причина яких є незрозумілою. При цьому експерт зазначив, що не можна таку поведінку сприймати виключно як злом.
Також про стеження можуть свідчити вимоги додатками доступу до пристрою, які їм не потрібні для виконання завдань. Якщо програми вимагають доступу до камери, мікрофона, даних, що зберігаються на смартфоні, це також має насторожити.
Небезпечно і коли програми використовують геолокацію. Вони можуть вимагати доступу або підключатися не тільки до GPS, але і контролювати стільникові дані та підключення до різних сайтів.
«Подібні дозволи відкривають за допомогою автоматизованого рішення доступ до ваших персональних даних, які можуть агрегуватись у базах. Подальша доля таких даних може бути дуже різноманітною», – зазначив експерт.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…