Автономність – це один із головних параметрів будь-якого смартфона, особливо якщо це смартфон Apple. Ви можете не знати, скільки оперативної пам’яті встановлено у вашому iPhone, на якій потужності працює його процесор і навіть скільки балів у бенчмарках він видає, але ви не можете ігнорувати такий показник, як час роботи без підзарядки. У більшості випадків iPhone – крім, хіба що, найновіших моделей – живуть не дуже довго. У найкращому разі це буде повний світловий день роботи, а то й менше. Тому життєво необхідно знати, як легко та просто продовжити автономність iPhone.
Насамперед рекомендую відключити фонове оновлення програму. Ні, ця функція не забороняє їм встановлювати апдейти з App Store. Суть цього механізму полягає в тому, щоб обмежити їхню фонову активність і не дати їм занадто часто оновлювати контент у той час, поки ви їх не використовуєте.
Практичного сенсу у фоновому оновленні не так багато, але ресурс батареї відключення цього параметра гарантовано збереже. Не думайте, що це моя особиста вигадка. Навіть Apple обіцяє, що відключення фонового оновлення дозволить збільшити час автономної роботи iPhone без заряджання.
Наступний крок – перекрити iPhone шляхи для перенасичення акумулятора енергією. За фактом, звичайно, переситити його не можна, але залишення смартфона на зарядці після досягнення ним 100% може бути для нього небезпечним. Це відбувається тому, що акумулятор, повністю заряджений, починає відчувати мікровтрати енергії і намагається їх заповнити, що тягне за собою зниження його ємності.
Щоб цього не відбувалося, потрібно увімкнути оптимізовану зарядку:
Один з механізмів iOS, який витрачає чимало ресурсів, – це автовідтворення відео. Напевно, ви стикалися з ним, коли відкривали якусь веб-сторінку в браузері, а відео, яке є на сторінці, включалося автоматично. Мало того, що це не завжди зручно, так ще й дуже ресурсно. Тому куди логічніше просто відключити цей параметр.
Як на айфоні зробити фільм із фото та відео
Дуже важливо відключати ці два параметри, тому що їхня активність гарантовано призводить до підвищеного споживання не тільки енергії, а й трафіку. А якщо він у вас не безлімітний, ви напевно скажете мені спасибі, що я заощадив вам ще й його.
Але це все дрібниці. У iOS є цілий розділ із параметрами, робота яких розряджає акумулятор вашого iPhone практично без жодного сенсу. Я говорю про служби геолокації. Вони включають безліч механізмів, частина з яких можна відключити без будь-яких наслідків як для вашої зручності, так і для функціонування iPhone. Головне – не відключайте зайвого:
Ну, і насамкінець я залишив, мабуть, найдратівливіше. Це функція «Привіт, Siri», яка змушує ваш iPhone безперервно слухати вас і мало того, що передавати почуте в Apple, так ще й витрачати енергію акумулятора. Адже як мало ресурсів не споживав акумулятор, цілодобова робота навіть такого простого приладу все одно тягне за собою витрату енергії.
Вимкнення цього параметра дозволить Siri не шукати підключення до довірених пристроїв у фоновому режимі. Адже, якщо не відключити його, вона час від часу запускатиме пошук, щоб виявити і підключитися до одного з пристроїв, через які можна оголосити про вхідні оповіщення. Втім, якщо ця функція вам дуже потрібна, її відключення можна знехтувати.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…