Вся різниця між ними зводиться тільки до обсягу вбудованої та оперативної пам’яті, та й дизайну. Однак 8 ГБ – це досить хороший обсяг ОЗП, якого вистачить надовго. А 12 – вже перебір. Тож переплачувати за нього не варто. Тим більше, що й різниця в ціні є досить істотною. Якщо молодший Redmi K50 Gaming коштує 520 доларів, то найстарший – понад 660 доларів.
Так що з точки зору вигідності придбання краще, звичайно, вибирати найдешевшу версію. Ви не втратите у продуктивності та швидкості зарядки, зате заощадите майже 20% у грошах. А це, як на мене, цілком серйозна сума. Благо виробник подбав про користувачів і за умовчанням вкладає в упаковку зі смартфоном блок живлення з максимальною потужністю, яку підтримує Redmi K50 Gaming – 120 Вт. Отже, зарядити його можна буде за 17 хвилин прямо з коробки. Але враховуйте, що у продажу є лише китайська версія, без Google Play та інших сервісів пошукового гіганта.
View Comments
Та будь я хоть негром преклонных годов! За 500 уе пусть сами покупают...
Весь опыт с телефонами Xiaomi очень негативный, система полное г... , часто тупит ( в игры на нем не играю) и нужно перезагружать, а данный телефон стоимостью в 450 долларов думаю бюджетным не назовешь и такое у многих. Так что лучше 10 раз подумать чем брать эту модель.