Смартфони

Названо чотири функції MIUI, про які мало кому відомо

Share
Час читання: 2 хв.

MIUI по праву вважається однією з найбільш функціональних програмних оболонок. Про появу нових функцій у MIUI, як правило, розповідають на презентаціях. Проблема полягає в тому, що їх мало хто дивиться. В результаті багато власників смартфонів Xiaomi навіть не здогадуються, на що здатні їх мобільні пристрої.

ПЛАВАЮЧІ ВІКНА

Функція “Плаваючі вікна” активована в MIUI за замовчуванням. Виявити її можна в меню “Недавні програми”. Щоб відкрити аплет у плаваючому вікні, натисніть і утримуйте піктограму. Якщо вам ніколи раніше не доводилося користуватися функцією «Плаваючі вікна», можете переглянути демонстраційний ролик. Для цього виберіть у «Налаштуваннях» пункт «Спеціальні функції», після чого перейдіть у вкладку «Плаваюче вікно».

VR-ОСОБИСТІСТЬ

Ця функція використовується для захисту особистої інформації у програмах та веб-ресурсах. Вона дозволяє створювати віртуальні посвідчення особи. Вперше функція VR-особи була реалізована розробниками Xiaomi в MIUI 12. Для її активації оберіть в “Налаштуваннях” пункт “Захист конфіденційності”. Далі слід перейти у вкладку «Спеціальні дозволи», після чого вибрати підпункт «Управління VR-ідентифікатором».

УНІВЕРСАЛЬНИЙ СКАНЕР

У смартфонах Xiaomi присутній встановлений універсальний сканер. Він підходить для сканування не тільки QR-кодів, але й документів, фотографій, текстів та ін.

ПРИХОВУВАННЯ ПОВНОЕКРАННОГО ІНДИКАТОРА

У програмній оболонці MIUI реалізовано можливість приховування повноекранного індикатора. Зробити це можна в основних налаштуваннях “Головного екрана”, обравши пункт “Системна навігація”. Далі слід зрушити бігунок навпроти напису «Приховати повноекранний індикатор».

Наприкінці минулого року Xiaomi офіційно представила нову версію оболонки MIUI 13. Власники певних моделей смартфонів її вже отримали.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: MIUI
  • Останні записи

    Кібератака на розширення Google Chrome: під загрозою десятки популярних плагінів

    Нещодавно стали відомі нові факти про фішингову кампанію, націлену на розробників розширень для браузера Chrome.…

    10.01.2025

    Труднощі нового року: що пішло не так у творців ChatGPT

    Початок 2025 року для OpenAI почався не найкращим чином - компанія зіткнулася з кількома серйозними…

    10.01.2025

    iPhone отримав безкоштовну версію нейромережі Grok від Ілона Маска

    Компанія xAI Ілона Маска випустила безкоштовний застосунок чат-бота Grok для iOS, який раніше був доступний…

    09.01.2025

    Meta дозволить більше свободи в контенті про ЛГБТК-спільноту: що це означає для користувачів

    Meta змінила правила модерації контенту, дозволивши звинувачення у психічних розладах на основі сексуальної орієнтації чи…

    09.01.2025

    Найдивніші гаджети CES 2025: що нас здивувало цього року

    На щорічній конференції CES бренди презентують не лише очікувані новинки, а й експериментальні пристрої, які…

    09.01.2025

    Названо найпопулярніші функції смартфонів: що шукають користувачі

    Розробники бенчмарка AnTuTu вивчили параметри смартфонів у четвертому кварталі 2024 року і склали статистику за…

    09.01.2025