Android, хоч би скільки зусиль прикладала Google, завжди працював повільніше iOS, незалежно від пристрою. Так було навіть тоді, коли iPhone оснащувалися дуже прохідним залізом, яке набирало у бенчмарках відверто невисокі оцінки. У Купертіно пояснювали це чарівним словом «оптимізація», яке виробникам смартфонів на Android, мабуть, ніколи не збагнули. Напевно, з цієї причини вони врешті-решт кинули тягатися з Apple, почавши приділяти увагу іншим, але не менш важливим речам. Ось тільки OnePlus ні про що не забула та спроб перевершити iPhone не залишила.
Android на новом OnePlus 10 Pro працює так само швидко, як і iOS, запевняють близькі до OnePlus джерела. Виходить, що цьому смартфону просто немає рівних не лише серед флагманів на ОС від Google, а й взагалі серед решти смартфонів. Тому що технічно він перевершує навіть iPhone. Втім, все по порядку.
Який смартфон купити замість айфону
Інженери OnePlus проробили велику роботу з оптимізації харда і софту OnePlus 10 Pro, завдяки чому інтерфейс став оброблятися майже негайно, а анімація почала малюватись зовсім без затримок. Більш того, розробники компанії вдосконалили роботу жестів управління системою, підвищивши їхню точність, що призвело до ще більш високого відгуку, ніж раніше. Тепер всі дії користувача виконуються і швидко, і точно.
Проте програмна частина це ще не все. Апаратна складова OnePlus 10 Pro реально дозволяє йому перевершити навіть найтоповіші iPhone, причому не по одному, а відразу за декількома показниками.
- Швидкість заряджання . OnePlus 10 Pro заряджається від 0 до 100% всього за 20 хвилин по дроту і за 32 хвилини без проводів завдяки технології AirVOOC.
- Камера . Новинка комплектується фотомодулем виробництва Hasselblad другого покоління з роздільною здатністю 48 Мп та надширококутним об’єктивом з кутом огляду 150 градусів.
- Акумулятор . Він має ємність 5000 мА * год і дозволяє смартфону пропрацювати не менше двох днів на одній зарядці.
- Продуктивність в іграх . OnePlus 10 Pro підтримує технологію HyperBoost, яка стабілізує фреймрейт і виключає його просідання, тому ігри будуть йти без збоїв.
Насправді прошивка OxygenOS, яку OnePlus встановлювала на свої смартфони, раніше працювала досить швидко. Наприклад, система розпізнавання облич на апаратах бренду спрацьовувала так швидко, що цього навіть не було помітно. Складалося враження, що смартфон взагалі не заблокований і натискання на кнопку живлення просто перекидало користувача на робочий стіл. Однак тепер все стало ще крутіше.
Характеристики OnePlus 10 Pro
Як розробникам це вдалося? Питання відкрите. Адже всі виробники мають рівний доступ до технічного оснащення своїх смартфонів. Подивіться на характеристики OnePlus 10 Pro. Вони майже не відрізняються від таких флагманів на Android:
- Дисплей — 6.7 дюйма, 120 Гц, AMOLED
- Процессор — Snapdragon 8 Gen 1 (4 нм)
- Пам’ять – 8/128, 12/256 ГБ (LPDDR4X/UFS 3.1)
- Камера — 48/50/8 Мп
- Платформа — OxygenOS 12( Android 12)
Однак якщо почати порівнювати OxygenOS в OnePlus, стає зрозуміло, що це чи не еталонна прошивка на базі Android. Можливо, розробники OnePlus знають щось таке, чого не знають усі інші. Адже в них є якийсь секрет, що дозволяє розігнати програмну платформу своїх пристроїв. Інша справа, що секрет цей, можливо, називається старанням і щирим бажанням зробити по-справжньому класні смартфони, якими хочеться користуватися.
OnePlus 10 Pro – гарний флагман. Хоч чисто технічно, хоч програмно, хоч роздрібно. Я маю на увазі щодо доступний прайс. Адже в базовій конфігурації цей смартфон коштує дешевше найдешевшого iPhone 13 mini. Так, це теж не три копійки. Але перед вами не просто смартфон. Мало того, що його апаратні можливості перевершують решту смартфонів, так це ще й найшвидший смартфон на Android, у що охоче віриться, враховуючи попередні досягнення OnePlus.