Рекламні ролики флагманського Xiaomi 12 витекли в мережу напередодні анонсу

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вже на початку наступного тижня Xiaomi проведе презентацію, на якій презентуватиме довгоочікувані флагмани — Xiaomi 12, 12 X та 12 Pro.

Але, як це дуже часто буває, напередодні офіційного анонсу, в мережі виплив рекламний ролик майбутньої лінійки. Швидше за все, саме їхня компанія планує показувати зі сцени 28 грудня.

Джерелом витоку став один із найстаріших інтернет-інсайдерів Еван Блес, більш відомий під ніком Evleaks. Свого часу саме він публікував офіційні рендери цілого ряду пристроїв: від Sony Xperia 5 II до Samsung Galaxy Note 20 та Galaxy Z Fold 2.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нагадаємо, що Xiaomi 12 приписують флагманський чіп Snapdragon 8 Gen 1, 50 Мп головну камеру та дисплей зі змінною частотою оновлення до 120 Гц. Xiaomi 12X отримає менш продуктивний процесор – Snapdragon 870. Але в іншому, за словами інсайдерів, нічим не поступатиметься «старшій» версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTwitter / Evleaks

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.