Смартфони

iPhone 13 Pro Max порівняли з OnePlus 9 Pro за якістю камер (ФОТО)

Share
Час читання: 3 хв.

У нещодавньому випуску на YouTube-каналі «Чесний блог» протестували роботу камер двох смартфонів Apple і OnePlus.

Філіп Бєліков, ведучий каналу, перевірив камери флагманів iPhone 13 Pro Max і OnePlus 9 Pro в зйомці фото і відео. У деяких моментах китайський конкурент випереджав Apple.

Якість відеозйомки тестувалося з фронтальної камери, основної, ширококутної. Кут огляду при запису відео з Фронталки у iPhone 13 Pro Max ширши1, тому в кадр входить більша кількість об’єктів; при цьому стабілізація працює краще на OnePlus. За функціональністю продукт Apple, проте, однозначно випереджає OnePlus: наприклад, у нього є режим кіноефектів (при якому, до речі, сильно висвітлюються очі), в той час як у останнього його немає.

У Full HD 30 к / с на OnePlus картинка виходить трохи темніший, ніж на iPhone. Стабілізація працює однаково в обох моделей як на ширококутній камері, так і на основній. При збільшенні в 9-10 разів деталі чіткіше видно на Apple. З триразовим збільшенням на iPhone зображення починає «хитатися», тобто стабілізація працює гірше. А з точки зору ширококутної камери різниця у апаратів лише в перенесенні кольорів: на продукті Apple картинка виходить світліше, а на OnePlus – більш сіруватою.

При 4К і 60 к / с відмінностей в зйомці практично немає. Правда, небо на китайському OnePlus досить сильно засвічується, в той час як iPhone все передає більш природно.

У нічний час при зйомці на ширококутний об’єктив на iPhone виходить більш «димчастий» картинка, за словами експерта. У той же час динамічний діапазон тут краще і засветов видно менше. При максимальному дев’ятикратному збільшенні iPhone 13 Pro Max теж виходить переможцем: зображення в порівнянні з OnePlus у нього більш чітке.

При зйомці яскравих об’єктів ввечері на iPhone помітні відблиски, яких немає на китайському смартфоні. Незважаючи на те що кольори більш яскраві і насичені на першому з названих пристроїв, на другому стабілізація однозначно краще і іноді зустрічається менше засветов. Приблизно однакові результати виходять при запису відео з ширококутних камер апаратів.

Якщо говорити в цілому, то смартфони знімають відео за якістю досить близько один до одного. Різниця часом полягає лише в куті огляду, стабілізації, деталях, наявності засветов, відблисків.

Фотографії теж виходять на смартфонах схожими, за винятком декількох відмінностей. У нічний час шумів на OnePlus видно більше, ніж на iPhone. При цьому якщо фотографувати будівлі здалеку, то помітні сильні засвітки на 13-й моделі iPhone, а ось китайський конкурент з ними справляється. На телеоб’єктив приємніше фото при збільшенні на Apple. По перенесенню кольорів теж однозначно краще iPhone: OnePlus видає яскраві жовті знімки. Вечірні фото в цілому на iPhone виходять вдаліше, в той же час на OnePlus – більш якісний телеоб’єктив.

У режимі портрета при природному освітленні, проте, OnePlus показує гідні результати. Засветов у нього менше і кут огляду більше. У той же час розмивається задній фон набагато сильніше, ніж на iPhone 13 Pro Max, і особа обробляється гірше. На телевик при цьому приємніше за кольорами фотографія вийшла на OnePlus. В цілому сильніше обробляє фото в цьому режимі смартфон китайського виробника.

У приміщенні, як зазвичай, iPhone робить фото в теплих тонах на основну камеру і на телевик. Це помітно при порівнянні з OnePlus, де відтінки більш холодні. Але більш «живо» і натурально виходить все на пристрої Apple. Ще одна деталь, яка була відзначена і раніше, – сильне розмиття фону у OnePlus.

А ось якщо фотографувати людини в неоновому світлі, то iPhone сильно засвічує ці частини знімка. OnePlus в таких складних умовах справляється краще. Узагальнюючи все сказане вище, провідний зазначає, що в портретних фото лідирує також iPhone 13 Pro Max.

Останнє – фотографії будівель і природи днем. У ясну погоду iPhone видає більш блакитні знімки, в той час як OnePlus – тепліші. А ось по деталях, як не дивно, вигравав останній, в тому числі при десятикратному збільшенні. Фото виходять в похмуру погоду яскравіше теж на 9 Pro. Тобто днем ​​смартфон китайського виробника показав дуже гідні результати, найчастіше обходячи iPhone за 50 000 грн.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Чому бюджетні смартфони можуть бути кращими за флагмани: думка експертів

Дешеві смартфони можуть бути не лише економічними, але й дуже зручними для повсякденного використання. Наприклад,…

30.03.2025

MacBook Pro з M5 вийде восени, але революційні зміни Apple готує на 2026 рік

Компанія Apple планує випустити оновлену версію свого ноутбука MacBook Pro з фірмовим процесором Apple M5…

30.03.2025

Sony готує грандіозне сховище для збереження всіх ігор

На нещодавньому заході GDC старший інженер Sony Гаррет Фредлі анонсував запуск амбітного проекту під назвою…

30.03.2025

Apple розробляє нові ШІ-функції для моніторингу здоров’я

Apple розробляє новий застосунок «Здоров’я» на основі штучного інтелекту для ефективного моніторингу показників користувачів. Про…

30.03.2025

У мережі виявили список смартфонів Xiaomi, які отримають HyperOS 3

Компанія Xiaomi продовжує активно розвивати свої операційні системи і на черзі запуск нової версії HyperOS…

30.03.2025

Розкрито плани Apple щодо нових iPad Pro

Згідно з даними, опублікованими відомим інсайдером Марком Гурманом, компанія Apple знаходиться на завершальному етапі тестування…

30.03.2025