iPhone 13 Pro Max порівняли з OnePlus 9 Pro за якістю камер (ФОТО)

3157

У нещодавньому випуску на YouTube-каналі «Чесний блог» протестували роботу камер двох смартфонів Apple і OnePlus.

Філіп Бєліков, ведучий каналу, перевірив камери флагманів iPhone 13 Pro Max і OnePlus 9 Pro в зйомці фото і відео. У деяких моментах китайський конкурент випереджав Apple.

Якість відеозйомки тестувалося з фронтальної камери, основної, ширококутної. Кут огляду при запису відео з Фронталки у iPhone 13 Pro Max ширши1, тому в кадр входить більша кількість об’єктів; при цьому стабілізація працює краще на OnePlus. За функціональністю продукт Apple, проте, однозначно випереджає OnePlus: наприклад, у нього є режим кіноефектів (при якому, до речі, сильно висвітлюються очі), в той час як у останнього його немає.

У Full HD 30 к / с на OnePlus картинка виходить трохи темніший, ніж на iPhone. Стабілізація працює однаково в обох моделей як на ширококутній камері, так і на основній. При збільшенні в 9-10 разів деталі чіткіше видно на Apple. З триразовим збільшенням на iPhone зображення починає «хитатися», тобто стабілізація працює гірше. А з точки зору ширококутної камери різниця у апаратів лише в перенесенні кольорів: на продукті Apple картинка виходить світліше, а на OnePlus – більш сіруватою.

При 4К і 60 к / с відмінностей в зйомці практично немає. Правда, небо на китайському OnePlus досить сильно засвічується, в той час як iPhone все передає більш природно.

У нічний час при зйомці на ширококутний об’єктив на iPhone виходить більш «димчастий» картинка, за словами експерта. У той же час динамічний діапазон тут краще і засветов видно менше. При максимальному дев’ятикратному збільшенні iPhone 13 Pro Max теж виходить переможцем: зображення в порівнянні з OnePlus у нього більш чітке.

При зйомці яскравих об’єктів ввечері на iPhone помітні відблиски, яких немає на китайському смартфоні. Незважаючи на те що кольори більш яскраві і насичені на першому з названих пристроїв, на другому стабілізація однозначно краще і іноді зустрічається менше засветов. Приблизно однакові результати виходять при запису відео з ширококутних камер апаратів.

Якщо говорити в цілому, то смартфони знімають відео за якістю досить близько один до одного. Різниця часом полягає лише в куті огляду, стабілізації, деталях, наявності засветов, відблисків.

Зараз читають  Бюджетний Xaiomi Poco M4 Pro отримав 8.5 балів із 10 за ремонтопридатність

Фотографії теж виходять на смартфонах схожими, за винятком декількох відмінностей. У нічний час шумів на OnePlus видно більше, ніж на iPhone. При цьому якщо фотографувати будівлі здалеку, то помітні сильні засвітки на 13-й моделі iPhone, а ось китайський конкурент з ними справляється. На телеоб’єктив приємніше фото при збільшенні на Apple. По перенесенню кольорів теж однозначно краще iPhone: OnePlus видає яскраві жовті знімки. Вечірні фото в цілому на iPhone виходять вдаліше, в той же час на OnePlus – більш якісний телеоб’єктив.

У режимі портрета при природному освітленні, проте, OnePlus показує гідні результати. Засветов у нього менше і кут огляду більше. У той же час розмивається задній фон набагато сильніше, ніж на iPhone 13 Pro Max, і особа обробляється гірше. На телевик при цьому приємніше за кольорами фотографія вийшла на OnePlus. В цілому сильніше обробляє фото в цьому режимі смартфон китайського виробника.

У приміщенні, як зазвичай, iPhone робить фото в теплих тонах на основну камеру і на телевик. Це помітно при порівнянні з OnePlus, де відтінки більш холодні. Але більш «живо» і натурально виходить все на пристрої Apple. Ще одна деталь, яка була відзначена і раніше, – сильне розмиття фону у OnePlus.

А ось якщо фотографувати людини в неоновому світлі, то iPhone сильно засвічує ці частини знімка. OnePlus в таких складних умовах справляється краще. Узагальнюючи все сказане вище, провідний зазначає, що в портретних фото лідирує також iPhone 13 Pro Max.

Останнє – фотографії будівель і природи днем. У ясну погоду iPhone видає більш блакитні знімки, в той час як OnePlus – тепліші. А ось по деталях, як не дивно, вигравав останній, в тому числі при десятикратному збільшенні. Фото виходять в похмуру погоду яскравіше теж на 9 Pro. Тобто днем ​​смартфон китайського виробника показав дуже гідні результати, найчастіше обходячи iPhone за 50 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я