Смартфони

Камера OnePlus 9 отримала оцінку експертів DxOMark

Share

У лабораторії DxOMark протестували можливості зйомки основної камери флагмана OnePlus. Особливістю апарату стало використання відразу двох сенсорів з високою роздільною здатністю – експерти оцінили можливості нестандартної конфігурації і розповіли про переваги і недоліки такого рішення бренду.

На тильній стороні OnePlus 9 встановлені три датчика: основний на 48 Мп (Sony IMX689, f / 1.8), 50-мегапіксельний Sony IMX766 з діафрагмою f / 2.2 і монохромний портретний сенсор. Смартфон здатний записувати 8K-відео зі швидкістю до 30 кадрів в секунду.

За висновком експертів, в більшості сценаріїв OnePlus 9 добре справляється з вимірами експозиції і демонструє відмінну роботу системи автофокусування. Баланс білого на знімках виходить нейтральним, а кількість цифрових шумів при зйомці на вулиці або в приміщенні в денний час – мінімальним.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Гаджет забезпечує хорошу деталізацію при використанні надширококутний об’єктива. Фахівці також відзначили, що вбудований алгоритм стабілізації добре справляється зі своїм завданням при відеозапису, а передача кольору при зйомці на OnePlus 9 виглядає природною.

До недоліків пристрою були віднесені некоректні в деяких сценаріях значення балансу білого і неприродні відтінки шкіри на фото і відео при слабкому освітленні або в приміщенні. Динамічний діапазон на висококонтрастних фотографіях в ряді випадків був сильно обмежений.

При недостатній освітленості на знімках спостерігалося багато шумів, а при великій кратності зума губилася деталізація зображення. Крім того, при зйомці на ширококутний модуль збивалася експозиція при слабкому освітленні, а під час запису відео апарат не завжди правильно фокусувався на об’єктах в кадрі.

За підсумками тестування OnePlus 9 набрав 115 балів у зведеному рейтингу DxOMark, поступившись iPhone 12, результат якого склав 122 бали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Митник Михайло

За 33 роки встиг зібрати невелику колекцію гаджетів Apple, обзавестися кількома лімітованими консолями. На "iTechua" ділюся виключно найкращими пропозиціями на придатні девайси, якими користуюся сам.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Смартфони на Android скоро отримають новий спосіб керування налаштуваннями виведення звуку

    Схоже, Google працює над цікавою новою можливістю для користувачів Android – можливістю керування виведенням звуку…

    01.05.2024

    У росії створюють РЕБ-дрон із штучним інтелектом

    Російська компанія «Герань» заявила про створення мобільної установки «Абзац», яка, за їхніми словами, здатна боротися з безпілотними літальними…

    01.05.2024

    Телефон на зарядці всю ніч: шкідливо чи ні

    Багато власників смартфонів побоюються залишати гаджети на зарядці на всю ніч і правильно роблять. Пояснюємо,…

    01.05.2024

    Мільярди смартфонів в небезпеці через дефект клавіатури

    Нещодавній звіт фахівців з кібербезпеки з Citizen Lab виявив суттєвий недолік безпеки в кількох популярних…

    01.05.2024

    Новий вірус для Android заражає пристрої користувачів через зламані сайти WordPress

    Хакери почали розповсюджувати нове шкідливе програмне забезпечення для операційної системи Android під назвою Wpeeper. Цю…

    01.05.2024

    Що таке NFC: як воно працює і що ви можете з ним робити

    Комунікація ближнього поля (далі NFC) - це технологія смартфонів і пристроїв, що носяться, яка живе…

    01.05.2024