Смартфони

Камера OnePlus 9 отримала оцінку експертів DxOMark

Share
Час читання: 2 хв.

У лабораторії DxOMark протестували можливості зйомки основної камери флагмана OnePlus. Особливістю апарату стало використання відразу двох сенсорів з високою роздільною здатністю – експерти оцінили можливості нестандартної конфігурації і розповіли про переваги і недоліки такого рішення бренду.

На тильній стороні OnePlus 9 встановлені три датчика: основний на 48 Мп (Sony IMX689, f / 1.8), 50-мегапіксельний Sony IMX766 з діафрагмою f / 2.2 і монохромний портретний сенсор. Смартфон здатний записувати 8K-відео зі швидкістю до 30 кадрів в секунду.

За висновком експертів, в більшості сценаріїв OnePlus 9 добре справляється з вимірами експозиції і демонструє відмінну роботу системи автофокусування. Баланс білого на знімках виходить нейтральним, а кількість цифрових шумів при зйомці на вулиці або в приміщенні в денний час – мінімальним.

Гаджет забезпечує хорошу деталізацію при використанні надширококутний об’єктива. Фахівці також відзначили, що вбудований алгоритм стабілізації добре справляється зі своїм завданням при відеозапису, а передача кольору при зйомці на OnePlus 9 виглядає природною.

До недоліків пристрою були віднесені некоректні в деяких сценаріях значення балансу білого і неприродні відтінки шкіри на фото і відео при слабкому освітленні або в приміщенні. Динамічний діапазон на висококонтрастних фотографіях в ряді випадків був сильно обмежений.

При недостатній освітленості на знімках спостерігалося багато шумів, а при великій кратності зума губилася деталізація зображення. Крім того, при зйомці на ширококутний модуль збивалася експозиція при слабкому освітленні, а під час запису відео апарат не завжди правильно фокусувався на об’єктах в кадрі.

За підсумками тестування OnePlus 9 набрав 115 балів у зведеному рейтингу DxOMark, поступившись iPhone 12, результат якого склав 122 бали.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    П’ять привабливих бюджетних смартфонів з відмінними IPS-екранами

    Журналісти видання AndroidInsider підготували список з п'яти привабливих смартфонів з якісними IPS-екранами, які доступні за…

    16.12.2024

    Головні особливості нової версії Apple AirTag: що змінилося

    За чутками, вже наступного року Apple випустить нову версію свого пошукового трекера AirTag. У мережі…

    16.12.2024

    В мережу потрапили нові фото смартфонів iPhone 17

    Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…

    16.12.2024

    Названо найкращі недорогі смартфони на кінець 2024 року

    Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…

    16.12.2024

    iPhone зі складаним екраном: коли чекати конкурента Galaxy Z Flip

    Apple вже давно працює над складними апаратами iPhone, але поки що не випустила жодного такого…

    16.12.2024

    HDRezka випередив Netflix: Україна потрапила до топ-5 піратських країн

    Україна є одним із лідерів споживання піратського контенту. Так, кількість переглядів у Netflix приблизно в…

    16.12.2024