Смартфони

Huawei P50 Pro визнаний кращим в світі камерофоном, причому відразу в двох категоріях

Share

Сьогодні Huawei офіційно представила свої флагманські смартфони P50 і P50 Pro, і сьогодні ж фахівці DxOMark опублікували тести камер топової моделі. Причому відразу і основний, і фронтальної – в обох випадках P50 Pro обійшов усі нинішні флагманські смартфони.

Huawei P50 Pro очолив рейтинг основних камер з результатом 144 бали – на один бал більше, ніж у минулого «номера один» Xiaomi Mi 11 Ultra, і на значні п’ять балів більше, ніж у Huawei Mate 40 Pro +. Цікаво, що в Топ-5 рейтингу кращих камерофонів світу зараз три моделі у Huawei і дві у Xiaomi. Для порівняння, кращий з смартфонів Apple лише на дев’ятій позиції.

Фахівці високо оцінили камеру Huawei P50 Pro. З плюсів – низький рівень шуму і широкий динамічний діапазон в будь-яких умовах зйомки (це справедливо як для основного модуля, так і модуля зі надширококутним об’єктивом), точний і природний баланс білого, хороша деталізація при зйомці з оптичним зумом і в приміщенні, і при денному світлі, широкий динамічний діапазон і стабільний автофокус у відеороликах, ефективна стабілізація відео. Мінуси теж є, але вони навряд чи критичні, до того ж частина їх може бути усунена оновленням прошивки.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У фронтальній камері смартфона використовується 13-мегапіксельний датчик і об’єктив з фокусною відстанню 18 мм і діафрагмою F / 2,4. Також є система автофокусу і електронної стабілізації зображення. За зйомку фото фронтальна камера отримала 112 балів, за зйомку відео – 96. В результаті – 106 балів і перше місце в своєму рейтингу. Цікаво, що на другому і третьому місцях рейтингу фронтальних камер теж смартфони Huawei: Mate 40 Pro (104 бали) та P40 Pro (103 бали).

Фахівці хвалять фронтальну камеру Huawei P50 Pro за широкий динамічний діапазон, точний баланс білого, хорошу деталізацію на фото в приміщенні і при денному світлі, ефективну стабілізацію при зйомці відео. Мінуси – зниження деталізації на фото при слабкому освітленні, періодичні збої автофокусу, неточна передача шкірних тонів на фото, обмежений динамічний діапазон у відеороликах при слабкому освітленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    В Україні готують законопроект про роботу Telegram, Tik-Tok і YouTube

    Влада України зможе вимагати від соцмереж блокувати той чи інший канал. «В Україні готують законопроект…

    02.05.2024

    Смартфони на Android скоро отримають новий спосіб керування налаштуваннями виведення звуку

    Схоже, Google працює над цікавою новою можливістю для користувачів Android – можливістю керування виведенням звуку…

    01.05.2024

    У росії створюють РЕБ-дрон із штучним інтелектом

    Російська компанія «Герань» заявила про створення мобільної установки «Абзац», яка, за їхніми словами, здатна боротися з безпілотними літальними…

    01.05.2024

    Телефон на зарядці всю ніч: шкідливо чи ні

    Багато власників смартфонів побоюються залишати гаджети на зарядці на всю ніч і правильно роблять. Пояснюємо,…

    01.05.2024

    Мільярди смартфонів в небезпеці через дефект клавіатури

    Нещодавній звіт фахівців з кібербезпеки з Citizen Lab виявив суттєвий недолік безпеки в кількох популярних…

    01.05.2024

    Новий вірус для Android заражає пристрої користувачів через зламані сайти WordPress

    Хакери почали розповсюджувати нове шкідливе програмне забезпечення для операційної системи Android під назвою Wpeeper. Цю…

    01.05.2024