Смартфони

Huawei P50 Pro визнаний кращим в світі камерофоном, причому відразу в двох категоріях

Share
Час читання: 2 хв.

Сьогодні Huawei офіційно представила свої флагманські смартфони P50 і P50 Pro, і сьогодні ж фахівці DxOMark опублікували тести камер топової моделі. Причому відразу і основний, і фронтальної – в обох випадках P50 Pro обійшов усі нинішні флагманські смартфони.

Huawei P50 Pro очолив рейтинг основних камер з результатом 144 бали – на один бал більше, ніж у минулого «номера один» Xiaomi Mi 11 Ultra, і на значні п’ять балів більше, ніж у Huawei Mate 40 Pro +. Цікаво, що в Топ-5 рейтингу кращих камерофонів світу зараз три моделі у Huawei і дві у Xiaomi. Для порівняння, кращий з смартфонів Apple лише на дев’ятій позиції.

Фахівці високо оцінили камеру Huawei P50 Pro. З плюсів – низький рівень шуму і широкий динамічний діапазон в будь-яких умовах зйомки (це справедливо як для основного модуля, так і модуля зі надширококутним об’єктивом), точний і природний баланс білого, хороша деталізація при зйомці з оптичним зумом і в приміщенні, і при денному світлі, широкий динамічний діапазон і стабільний автофокус у відеороликах, ефективна стабілізація відео. Мінуси теж є, але вони навряд чи критичні, до того ж частина їх може бути усунена оновленням прошивки.

У фронтальній камері смартфона використовується 13-мегапіксельний датчик і об’єктив з фокусною відстанню 18 мм і діафрагмою F / 2,4. Також є система автофокусу і електронної стабілізації зображення. За зйомку фото фронтальна камера отримала 112 балів, за зйомку відео – 96. В результаті – 106 балів і перше місце в своєму рейтингу. Цікаво, що на другому і третьому місцях рейтингу фронтальних камер теж смартфони Huawei: Mate 40 Pro (104 бали) та P40 Pro (103 бали).

Фахівці хвалять фронтальну камеру Huawei P50 Pro за широкий динамічний діапазон, точний баланс білого, хорошу деталізацію на фото в приміщенні і при денному світлі, ефективну стабілізацію при зйомці відео. Мінуси – зниження деталізації на фото при слабкому освітленні, періодичні збої автофокусу, неточна передача шкірних тонів на фото, обмежений динамічний діапазон у відеороликах при слабкому освітленні.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Google Chrome працює над інструментом для блокування спливаючої реклами

    Google Chrome тестує нову функцію, яка має зробити набридливі спливаючі вікна з запитами доступу до…

    16.01.2025

    Samsung закликає користувачів Galaxy S21 встановити нове оновлення ПЗ

    Компанія Samsung випустила січневий патч безпеки для флагманських смартфонів серії Galaxy S21, що вийшли 2021…

    16.01.2025

    Новий iPhone SE 2025 отримав дизайн, схожий на моделі Apple 2009 року

    Інсайдер Соні Діксон (@SonnyDickson) опублікував у соцмережі X фотографії макетів iPhone SE четвертого покоління. Модель…

    16.01.2025

    Суперінтелект уже близько: голова OpenAI зробив сенсаційну заяву

    Сем Альтман, глава OpenAI, поділився своїми амбітними прогнозами щодо майбутнього штучного інтелекту в своєму дописі…

    16.01.2025

    ТОП-3 безкоштовних антивіруси, які варто встановити вже зараз

    У сучасному світі кіберзагроз мати антивірус — це вже не розкіш, а необхідність для кожного…

    16.01.2025

    Інсайдер показав, як виглядають Galaxy S25, S25+ і S25 Ultra поруч із тонким S25 Slim

    Samsung Galaxy S25 Slim буде найтоншим смартфоном у серії Galaxy S25. Раніше ця інформація вже…

    16.01.2025