Модель штучного інтелекту GPT-4o, яка вийшла рік тому, отримала нові функції, зокрема генерацію зображень. Тепер ШІ може створювати детальні зображення за текстовими інструкціями і коригувати їх до тих пір, поки результат повністю не відповідатиме вашим уявленням.
Процес зазвичай починається з запиту, а потім ви можете вносити корективи. GPT-4o працює по-іншому: ви даєте перший запит, потім додаєте уточнення, поки не отримаєте ідеальний результат.
OpenAI вибирала кращі приклади — багато зображень були відзначені як «найкращі з 2» або «найкращі з 8». Інтерфейс простий, а результат чудовий.
GPT-4o може створювати зображення з нуля або змінювати вже готові. Наприклад, користувач завантажив фото кота і попросив додати йому капелюх детектива та монокль, а потім уточнив деталі, перетворивши картинку на сцену з гри.
Можна використовувати одразу кілька зображень та комбінувати елементи з кожного у фінальній версії. OpenAI стверджує, що GPT-4o чудово справляється зі складними інструкціями — модель може працювати з 10–20 об’єктами на сцені без помилок (інші ШІ зазвичай «спотикаються» вже на 5–8 об’єктах).
Звичайно, GPT-4o не ідеальна, і OpenAI це визнає. Іноді зображення обрізається знизу, залишаються проблеми з галюцинаціями, робота з більш ніж 10–20 об’єктами стає складною, а малювання тексту не на латиниці вимагає доопрацювання.
Протягом наступного десятиліття досягнення в галузі штучного інтелекту (ШІ) значно зменшать потребу в людській праці…
Національний мобільний оператор "Київстар" отримав дозвіл на використання нового коду мережі 707, що стане важливим…
Сучасні складані смартфони мають головний екран, який зазвичай складається всередину для захисту під час транспортування,…
IBM планує скоротити близько 9 тис. робочих місць у США в 2025 році, але звільнені…
В ніч на 30 березня Україна перейшла на літній час, перевівши стрілки годинників на годину…
Так, змін було чимало. Батареї Пам'ятаєте, як ми самі змінювали акумулятори в телефонах? Ще років…