Якщо говорити про характеристики, то відомо, що процесор отримав ядра Arm Neoverse нового покоління, підсистему пам’яті з підтримкою LPDDR5x (вперше для серверного сегмента) і пропускною спроможністю 500 ГБ / с, а також інтерфейс NVLink для з’єднання з GPU на швидкості 900 ГБ / с .
На офіційному зображенні Nvidia демонструє не CPU, а цілу плату, причому не пояснює, де що. Якщо орієнтуватися на деякі інші продукти Nvidia, можна припустити, що CPU Grace знаходиться зліва, а ось що являє собою правий чип, що сусідить, судячи з усього, з мікросхемами HBM, зовсім незрозуміло.
Судячи з усього, перший суперкомп’ютер на основі CPU Nvidia Grace з’явиться в 2023 році.
Окремо варто відзначити, що процесор отримав назву на честь Грейс Хоппер (Grace Hopper) – американської вченої, відомої тим, що вона однією з перших писала програми для комп’ютера Марк I і створила перший компілятор для комп’ютерного мови програмування. Нагадаємо, раніше були чутки, що Hopper (в честь тієї ж Хоппер) – ім’я нового покоління графічної архітектури, яка дасть життя багаточіпових GPU. Судячи з усього, Nvidia буде використовувати обидві частини імені відомої наукового.