«Живі» фото та технічні характеристики Xiaomi Mi 11 Lite

216

На першому зображенні можна побачити номер моделі M2101K9AG. Мобільний пристрій працює під управлінням MIUI 12 Global на базі ОС Android 11. У телефоні використовується невідомий 8-ядерний процесор з тактовою частотою 2,3 ГГц. SoC поєднується з 6 ГБ оперативної пам’яті. Друге зображення демонструє дизайн задньої панелі смартфона. Здається, що у нього скляна задня частина з квадратним модулем, в якому розміщена потрійна камера і світлодіодний спалах.

Передбачається, що пристрій може називатися Xiaomi Mi CC11 в Китаї, але глобальна версія отримає іншу комерційну назву – Xiaomi Mi 11 Lite. Варіант для внутрішнього ринку може мати номер моделі M2101K9C. Пристрій з підтримкою 5G вже пройшов сертифікацію китайського відомства MIIT. Його глобальна версія з номером моделі M2101K9G нещодавно була сертифікована органом IMDA.

Xiaomi Mi CC11 буде першим телефоном з чіпсетом Snapdragon 7-ї серії наступного покоління, який, як передбачається, буде називатися Snapdragon 775G. Очікується, що смартфон також отримає батарею ємністю 4150 мАг.