Honor презентує на світовому ринку три смартфони, незалежних від компанії Huawei

75

Бренд Honor, ставши самостійним, готується до виходу за межі Китаю. Незабаром на світовому ринку з’являться три смартфона, не пов’язаних з компанією Huawei.

На даний момент в Китаї вже відбувся дебют флагманського смартфона від Honor. Їм стала модель V40. Вона буде першою на світовому ринку, представленої новим виробником. Вже підтвердили дану інформацію і розсекретили назву цієї новинки.

Як і очікувалося, головний гаджет в лінійці отримав ім’я View 40. Крім нього бренд готується заявити про себе в інших цінових сегментах. Інсайдери повідомляють про модель середньої вартості з номерним індексом 40, а також нагадують про вихід апарату Honor Magic. Відзначається, всі ці новинки будуть поширюватися в світі без обмежень, оскільки на них не поширюються санкції США, накладені раніше на Huawei.

Отделившийся бренд вже почав активно розвиватися, укладаючи важливі угоди. Партнерські відносини досягнуті з такими важливими виробниками компонентів, як Sony, SK Hynix, Microsoft, Qualcomm, MediaTek, Micron Technology, Intel і AMD.