Apple випустить перший складаний смартфон

917

З розкритих даних випливає, що Apple вже визначила терміни виходу складного пристрою – апарат може з’явитися на ринку в 2022 році.

Apple випустить перший складаний смартфон в 2022 році. Про це повідомляє китайське видання Economic Daily з посиланням на джерела на ринку.

За інформацією інсайдерів, американська корпорація попросила у своїх постачальників надати прототипи складних смартфонів. Йдеться про компанії Nippon Nippon і Foxconn – остання є найбільшим азійським партнером Apple. Джерела повідомляють, що керівництво Apple хоче знати, наскільки якісними виявляться прототипи майбутніх iPhone. З розкритих даних випливає, що Apple вже визначила терміни виходу складного пристрою – апарат може з’явитися на ринку в 2022 році.

Зокрема, фахівців корпорації цікавить, чи витримає конструкція смартфонів більше ста тисяч складань. Компанія відштовхується від стандарту, що петлі MacBook повинні витримувати від 20 до 30 тисяч складань, кращі зразки – до 50 тисяч. На думку інженерів Apple, користувач буде набагато частіше складати і розкладати смартфон протягом дня, ніж ноутбук та інші аксесуари.

Очікується, що поставками шарнірів і петель для нового iPhone займуться Nippon Nippon і Foxconn, Samsung надасть передні панелі. У корпорації ще не вирішили, який тип матриці отримає майбутній девайс – OLED або microLED.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я