Приблизний час читання:4 хв

Наступний флагман OPPO може отримати зігнутий дисплей і унікальну камеру

0
Наступний флагман OPPO може отримати зігнутий дисплей і унікальну камеру

Оригінальний OPPO Find X дивував своїм безрамковим дизайном і висувною камерою. Його спадкоємець виявився в цьому плані більш стриманим. Судячи з усього, в третьому поколінні виробник знову буде експериментувати із зовнішнім виглядом флагмана. Такий висновок можна зробити за новим патенту компанії.

Представлені зображення були взяті з одного з останніх патентів OPPO, зареєстрованого 9 жовтня цього року. Екран смартфона покриває не тільки практично всю лицьову сторону смартфона, але і бічні грані. В результаті бічних рамок у пристрої немає зовсім, а також фізичних кнопок з боків. Подібні технології вже зустрічалися в інших смартфонах. Ймовірно, що регулювання гучності і включення / вимикання екрана будуть здійснюватися сильними натисканнями. Втім, на верхній межі все ж є одна кнопка, призначення якої не вказується.

Наступний флагман OPPO може отримати зігнутий дисплей і унікальну камеру

Ще одна цікава особливість зображеного смартфона – використання підекранної фронтальної камери, яку не видно при звичайному використанні. Заманливо виглядає і задня кришка, яка плавно загинається зверху і знизу.

Не виключено, що саме так буде виглядати в наступному році флагманський OPPO Find X3 Pro. Але є також імовірність, що далі ілюстрацій в патенті цей концепт так і не піде. 

Популярні новини  Експерти склали рейтинг найнадійніших Android смартфонів

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут