Приблизний час читання:3 хв

Microsoft з тріском провалилась на новому ринку. Складаний смартфон Surface Duo має занадто багато проблем

0

Microsoft нещодавно представила довгоочікуваний смартфон Surface Duo з двома дисплеями і операційною системою Android. Незважаючи на те, що пристрій пройшов випробування в лабораторії JerryRigEverything, пізніше з’явилися відомості про те, що рамка навколо зарядного роз’єму часто тріскається. Однак на цьому проблеми Surface Duo не закінчуються.

Microsoft з тріском провалилась на новому ринку. Складаний смартфон Surface Duo має занадто багато проблем

Згідно з відгуками користувачів в офіційному співтоваристві підтримки Microsoft, поточні проблеми включають слабкий сигнал і високу затримку при передачі даних. Причому проблеми будуть виникати незалежно від вхідних та вихідних дзвінків.

Популярні новини  Нова зарядка Apple MagSafe не виправдала очікувань

Проблеми з сигналом часто пов’язані з місцем розташування і налаштуваннями смуги частот. Зміна параметрів мережі може поліпшити якість сигналу, але є також користувачі, які стверджують, що проблеми не вирішуються навіть після зміни налаштувань. На даний момент Microsoft офіційно не прокоментувала цю проблему. Користувачі можуть спробувати самотужки змінити параметри локальної мережі, щоб тимчасово вирішити проблему з сигналом. Залишається сподіватися, що ця проблема носить програмний характер і буде виправлена ​​в майбутніх прошивках.

Популярні новини  Китайці навчилися «перетворювати» старі iPhone 11 в нові iPhone 12

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут