Випуск iPhone 12 Pro значно затримається

442
Випуск iPhone 12 Pro значно затримається

За чутками, компанія Apple повинна провести 10 вересня презентацію лінійки флагманських смартфонів iPhone 12, проте, обійтися без поганих новин не вийшло. Через довготривалу пандемію коронавірусу поставки багатьох важливих комплектуючих для пристроїв сильно затрималися.

Випуск iPhone 12 Pro значно затримається

Як прогнозують авторитетні мережеві аналітики, найдорожчий iPhone 12 Pro буде відкладений. Головною причиною став неякісні 5G чіпи, яких виявилося набагато менше для того тиражу пристроїв, який був запланований Apple.

Однак, ця новина стосується лише версії iPhone 12 Pro. Класичний iPhone 12 повинен вийти в термін. Це вже не вперше, коли в мережі з’являється інформація про можливу затримку iPhone 12 Pro.

Популярні новини  Стали відомі характеристики Redmi Note 11 і Redmi Note 11 Pro

Раніше інсайдери пророчили випуск пристрою в кінці жовтня або на початку листопада. Однак, виробництво девайсу повинне розпочатися лише у вересні. Крім того, в мережі з’явилася інформація щодо технічної особливості камери iPhone 12 Pro Max, яка буде підтримувати режим Slow-Mo 4K при 240 кадрах в секунду, сканер доповненої реальності LiDAR, а також покращену нічну зйомку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я