В Мережу потрапив масштабний огляд лінійки смартфонів iPhone 12

0

На сайті MacRumors опубліковані якісні фото та відеоролик, які розкривають концепцію дизайну довгоочікуваної новинки від Apple. Це точні копії iPhone 12 без технічного оснащення, які створені виробниками чохлів. В 2020 році американський бренд проведе масштабну презентацію нової лінійки смартфонів. Вона буде складатися з трьох моделей: базової, Pro, Max. Діагональ екрану варіюється в діапазоні 5,4”-6,7”.

В Мережу потрапив масштабний огляд лінійки смартфонів iPhone 12

Всі очікують побачити принципово нову концепцію дизайну. Повернення прямокутної рамки викликає асоціації з iPhone 4 та iPad Pro. 5,4-дюймова версія нового смартфону Apple стане найменшою з моменту презентації iPhone SE. В залежності від моделі також буде змінюватися кількість об’єктивів основної камери, датчиків світлодіодного спалаху. Максимальні версії отримають потрійну камеру, елементи якої знаходяться в квадратному блоці.

Читайте також  З'явилися перші витоки про прийдешню ігрову консоль Apple

Деякі інсайдери повідомляють, що iPhone 12 Pro буде оснащений сканером LiDAR, який раніше дебютував в iPad Pro. Стосовно текстури корпусу, то виробник традиційно для себе презентує різні модифікації з глянцевою та матовою поверхнею.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут