Приблизний час читання: 6 хв

Samsung Galaxy S20 масово перестають заряджатися

0

Як пише видання Sammobile, власники флагманських телефонів південнокорейської корпорації стикаються з такою неприємною проблемою, як припинення зарядки телефону. 

Мобільний пристрій перестає заряджатися, в зв’язку з чим користуватися ним виявляється просто неможливо. Неполадки виникають як при використанні стандартних зарядних пристроїв бренду, так і від сторонніх виробників, тобто це абсолютно ніяк не впливає на дану несправність. У деяких людей телефон час від часу взагалі не заряджається, в зв’язку з чим зарядити його часом виявляється неможливо. Хтось пише, що його смартфон може заряджатися, але в процесі зарядки кожні кілька хвилин заряд переривається.

Щоб потім відновити процес зарядки необхідно відключити кабель і потім підключити його до смартфону заново, однак потім подібні дії доведеться проробляти заново, через кілька хвилин. Тимчасовим вирішенням проблеми з зарядкою є перезавантаження смартфона, однак через якийсь час після такої несправність повертається знову, в зв’язку з чим Samsung Galaxy S20 неможливо зарядити телефон, причому в будь-якої версії і модифікації. Швидше за все, мова йде про несправність в програмному забезпеченні, яку можна виправити за допомогою оновлення. Найбільше на такого роду несправність скаржаться, за даними джерела, жителі Німеччини. Сама південнокорейської корпорація поки що ще не робила зовсім ніяких заяв із цього приводу.

Втім, з огляду на зростаюче число людей, які стикаються з такою проблемою, рано чи пізно бренду доведеться визнати подібну проблему і почати її виправляти. Якщо зробити це шляхом оновлення програмного забезпечення не вийде, компанії доведеться так чи інакше змінювати все несправні смартфони з лінійки Galaxy S20 на нові, адже термін гарантії на всі з таких по всьому світу складає один рік, а такий закінчиться у перших покупців цього мобільного пристрою тільки навесні 2021 року, тобто нескоро. Саме тому власники телефонів, які не заряджаються, можуть не турбуватися на цей самий рахунок, так як платити за виправлення такого роду неполадки гарантовано не доведеться.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут