Приблизний час читання: 3 хв

Перші OLED-телевізори Xiaomi неприємно здивували користувачів ще до анонсу

0

Вчора ми писали про те, що лінійка телевізорів Xiaomi Master TV буде орієнтована на преміальний сегмент. Керівники відомого бренду обіцяли конкурентоспроможність в новому для себе ціновому діапазоні. Компанія налаштована рішуче, бо нові телевізори повинні дати бій більш іменитим опонентам: LG, Sony, Samsung. Однак вже сьогодні з’явилися нові подробиці запуску Xiaomi Master TV, які розчарували користувачів.

Перші OLED-телевізори Xiaomi неприємно здивували користувачів ще до анонсу

Презентація ультрасучасних телевізорів відбудеться в Китаї 2 липня. Однак усі моделі лінійки OLED-телевізорів Xiaomi з частотою оновлення 120 Гц будуть коштувати в п’ять разів дорожче, ніж рідкокристалічні аналоги.  Новинка орієнтована на геймерів, шанувальників різних видів спорту, які переглядають матчі улюблених команд у прямому ефірі. За 65-дюймову модель користувачам прийдеться заплатити $2264$2829.

Читайте також  Компанія Apple працює над складаним смартфоном

Xiaomi TV Master – це серія OLED-телевізорів з потужним графічним процесором від MediaTek. Усі моделі отримають підтримку сучасних технологій, але користувачі цінують продукцію Xiaomi за її доступну ціну. Чи готові вони заплатити більше $2000 за новий телевізор? Остаточну відповідь отримаємо вже на початку липня.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут