Приблизний час читання: 3 хв

Apple випустить iPhone 12 LTE за $549

0

Свіжий звіт інсайдерів свідчить про те, що компанія Apple планує анонсувати одразу 2 моделі iPhone 12, які отримають підтримку 4G. Американський виробник вимушений піти на цей крок, оскільки в багатьох державах ще не має відповідної інфраструктури для запуску 5G. Аналітик Деніел Айвз вважає, що LTE-версія нового Айфону буде коштувати $549. Аналогічна за конфігурацією модель iPhone 12 MAX обійдеться користувачам в $649.

Apple випустить iPhone 12 LTE за $549

4G-версії отримають рідкокристалічні дисплеї. Вперше про це повідомив відомий інсайдер Джун Чжан ще в грудні 2019 року, він також заявив, що лінійка iPhone 12 буде складатися з 6 моделей. Наразі комерційні назви деяких смартфонів невідомі. Звичайно, що поява LTE-версій зробить нові Айфони більш фінансово доступними, а також забезпечить максимально широкий асортимент для потенційних покупців.

Читайте також  Дизайн недорогого OnePlus Nord повністю розсекречений новим відео

Цікаво, що американський бренд не планує проводити апаратний downgrade. Це означає, що за $549 користувачі отримають датчик глибини LiDAR, а також частоту оновлення екрану «ProMotion» 120 Гц. 5G-смартфон з аналогічними специфікаціями буде коштувати більше $1000.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут