Приблизний час читання: 3 хв

Samsung випустила оновлення для Galaxy S20 з покращеннями для камери

0
Samsung випустила оновлення для Galaxy S20 з покращеннями для камери

Компанія Samsung сьогодні почала випуск оновлення з покращеннями для камери серії Galaxy S20. Оновлена версія операційної системи випускається з номером прошивки G98xxXXU2ATE6. Це вже друге оновлення, що містить виправлення системи безпеки, випущене в травні цього року.

Samsung випустила оновлення для Galaxy S20 з покращеннями для камери

Виробник не повідомляє, яку користь камери отримають власники Galaxy S20, S20 + і S20 Ultra з останнім оновленням прошивки. Деякі користувачі на Reddit припустили, що, швидше за все, оновлення торкнеться роботи нічного режиму. Також поки невідомо, чи буде підвищена продуктивність системи автофокусування на Galaxy S20 Ultra. Раніше користувачі флагману скаржилися на роботу автофокусу в моделі Ultra.

Читайте також  На деяких iPhone і iPad не запускаються додатки

Samsung викочує оновлення поступово для всіх регіонів, тому, як тільки воно буде доступно для вашого пристрою, ви отримаєте повідомлення про це.

Також можна перевірити наявність нової версії вручну, для цього необхідно перейти в « Налаштування »> « Оновлення ПЗ »> « Завантаження і установка ».

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут