США офіційно повідомили ООН про бажання вийти з Паризької кліматичної угоди

Share

США офіційно повідомили ООН про намір вийти з Паризької кліматичної угоди відповідно до закладених в ній умов, повідомляється на сайті держдепартаменту США.

“США в якості учасника Паризької угоди подали повідомлення в ООН про намір вийти з неї, як тільки це буде можливо відповідно до умов Угоди”, – йдеться в заяві відомства.

У Держдепі зазначають, що, як раніше заявив Дональд Трамп, вони “відкриті до того, щоб знову вступити до Угоди, якщо будуть створені більш вигідні для американського бізнесу, робочих, народу і платників податків умови”.

Як говориться в заяві, “США продовжать працювати над скороченням парникових газів за рахунок впровадження інновацій та вдосконалення технологій, а також співпрацювати з іншими країнами над тим, щоб забезпечити їм доступ і використання викопних видів палива чистішим і ефективним способом, впроваджувати відновлювальні та чисті джерела енергії “.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Також у Держдепі підкреслюють, що Вашингтон продовжить брати участь у різних міжнародних кліматичних конференціях, для того, щоб забезпечити захист своїх інтересів і обізнаність адміністрації в цій сфері.

На початку червня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з Паризької угоди щодо клімату. Він пояснив своє рішення тим, що через боротьбу з глобальним потеплінням США несуть серйозні економічні втрати, втрачаючи мільйони робочих місць.

Світові лідери негативно відреагували на рішення Трампа вийти з цієї угоди.

Зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель вже заявила про незмінну прихильність Берліна до Паризької кліматичної угоди навіть після виходу з нього США.


Угода, спрямована на боротьбу з глобальним потеплінням, була прийнята в грудні 2015 року в Парижі. 195 країн-учасниць цієї угоди зобов’язалися скоротити парникові викиди, щоб не допустити зростання середньорічної температури у світі більш ніж на два градуси Цельсія. В ідеалі зростання температури в середньому не повинно перевищувати півтора градуса. У той же час кожна з країн повинна самостійно визначати свою політику по скороченню викидів вуглекислого газу.

Паризька хартія зобов’язала США до 2025 року скоротити викиди парникових газів на 26-28% в порівнянні з рівнем 2005 року.

Щоб угода набула чинності, вона повинна пройти ратифікацію в 55 країнах, які разом виробляють мінімум 55% світового обсягу парникових газів. США планували ратифікувати угоду вже в 2016 році. Очікується, що відмова США істотно сповільнить процес вступу Паризької угоди в силу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Анонсовано геймерський смартфон Infinix GT 20 Pro з кібердизайном

    Ігровий телефон Infinix GT 20 Pro офіційно представлений у Саудівській Аравії. Наступник торішнього GT 10…

    29.04.2024

    Microsoft представила невелику модель ШІ, але потужну як ChatGPT і здатну працювати на телефонах

    Інструменти штучного інтелекту, такі як Microsoft Copilot, OpenAI ChatGPT або Google Gemini, та моделі, що…

    28.04.2024

    Що робити, якщо телефон не вмикається

    Деколи дуже часто телефон може давати збої і він перестає вмикатися. Що це може бути?…

    28.04.2024

    Інсайдер розкрив новий колір Nothing Phone (2a)

    Компанія Nothing оголосила про свої плани випустити нову версію Nothing Phone (2a) в Індії 29…

    28.04.2024

    Apple назвала найшкідливішу звичку користувачів iPhone

    Компанія Apple оновила свій сайт підтримки для iPhone та додала інформацію про правильне використання диспетчера…

    28.04.2024

    Xiaomi випустила розумну напувалку для вихованців

    Китайський технологічний гігант Xiaomi представив бездротовий інтелектуальний диспенсер води для домашніх тварин Mijia Smart Pet…

    28.04.2024