Приблизний час читання: 3 хв

Вчені знайшли останки динозаврів на Марсі

0
This artist’s impression shows the surface of the distant dwarf planet Makemake. This dwarf planet is about two thirds of the size of Pluto, and travels around the Sun in a distant path that lies beyond that of Pluto, but closer to the Sun than Eris, the most massive known dwarf planet in the Solar System. Makemake was expected to have an atmosphere like Pluto, but this has now been shown to not be the case.

У Мережі з’явилися фотографії поверхні Марса, зроблені апаратом Curiosity ще кілька років тому. На знімках можна розгледіти череп, який за своїми контурами нагадує останки динозавра.

Уфологи звернули увагу на опубліковані фотографії з марсохода Curiosity. На фото високої якості видніються обриси черепа однієї найдавніших тварин, які населяли колись Землю. Фахівці вважають, що це останки археоптерикса. Крім того, на знімках можна розрізнити череп гепарда і кістки динозавра, який жив на нашій планеті в Юрський період. Експерти заявили, що ці знахідки можуть свідчити про те, що перші тварини, які з’явилися на Землі, були доставлені з Марса. На підтвердження даної теорії говорять і фотографії поверхні Марса, опубліковані раніше. На них можна розрізнити обриси останків предків мавп і рептилій. Сумніви викликає лише той факт, що всі останки тварин виглядають однаково древніми.

Читайте також  Вчені виявили ознаки життя на Венері

Вчені NASA вже прокоментували ситуацію. Вони налаштовані скептично з приводу таких свідчень життя на Марсі. Фахівці заявили, що всі останки – це не більше, ніж камені химерної форми.

джерело

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут