Вчені знайшли останки динозаврів на Марсі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Мережі з’явилися фотографії поверхні Марса, зроблені апаратом Curiosity ще кілька років тому. На знімках можна розгледіти череп, який за своїми контурами нагадує останки динозавра.

Реклама

Уфологи звернули увагу на опубліковані фотографії з марсохода Curiosity. На фото високої якості видніються обриси черепа однієї найдавніших тварин, які населяли колись Землю. Фахівці вважають, що це останки археоптерикса. Крім того, на знімках можна розрізнити череп гепарда і кістки динозавра, який жив на нашій планеті в Юрський період. Експерти заявили, що ці знахідки можуть свідчити про те, що перші тварини, які з’явилися на Землі, були доставлені з Марса. На підтвердження даної теорії говорять і фотографії поверхні Марса, опубліковані раніше. На них можна розрізнити обриси останків предків мавп і рептилій. Сумніви викликає лише той факт, що всі останки тварин виглядають однаково древніми.

Вчені NASA вже прокоментували ситуацію. Вони налаштовані скептично з приводу таких свідчень життя на Марсі. Фахівці заявили, що всі останки – це не більше, ніж камені химерної форми.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: