Вчені довели, що Юпітер не є газовим гігантом

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Доктор Скотт Болтон, який довгий час займається вивченням Юпітера, повідомив про глобальну помилку сучасних вчених. Справа в тому, що Юпітер не є газовим гігантом, як це раніше вважали вчені.

Реклама

Астрофізик Скотт Болтон зробив сенсаційну заяву: всі підрахунки вчених, які говорили, що Юпітер є газовим гігантом, виявилися невірними. За словами фахівця, характерні хвилясті смуги на Юпітері можуть бути оболонкою самої планети, а не газом навколо неї. За допомогою спеціальних космічних експериментів Болтон встановив, що в центрі Юпітера немає самого ядра, відсутнє також і водневе середовище всередині планети.

Нові дослідження вчених підтверджують, що за 13 років перебування космічного апарата Cassini на Юпітері, сучасна наука не змогла просунутися вперед у вивченні загадкової планети. Cassini не тільки не зміг з’ясувати, з якою швидкість обертається Сатурн, а й те, що сама планета не є газовою.

джерело

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: