Вчені: Пластикове сміття вже добрався до Північного полюсу

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

В ході арктичної експедиції британські вчені зробили шокуючі відкриття: серед Північного Льодовитого океану вони виявили полістирол. Дослідники знайшли шматки пластика на крижинах у океані, куди раніше їм не вдавалося дістатися через морський лід.

Реклама

Раніше пластик не виявлявся так далеко на півночі, проте на цей раз він виявився на відстані всього лише 1600 км. від Північного полюса. Дана знахідка була зроблена під час арктичної місії Пера ХАДО, мета якої – дістатися на Північний полюс, збираючи по шляху всілякі важливі дані. Вчені не очікували знайти полістирол на такій великій відстані від суші, але також вони не припускали, що зможуть отримати доступ до зони, яка зазвичай круглий рік прихована під льодом.

Один з великих шматків пластика, які вчені виявили, перебував на крижині в міжнародних водах центрального регіону Північного Льодовитого океану. Вчені прогнозують, що до 2040 року Арктика буде вільна від льоду, що полегшить доступ до неї і експлуатацію, і тому дослідники стурбовані майбутніми залишками незайманої флори і фауни.

джерело

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: