Використання масок і рукавичок не забезпечує необхідного захисту від нової мутації коронавірусу. Вивченням штаму займалися вчені з США, що представляють Університет Чикаго і Техаський університет в Остіні.
З приходом осені число заражень COVID-19 почала збільшуватися практично у всьому світі. Нещодавно фахівцям вдалося виявити нову мутацію патогена, що отримала позначення D614G. Вона відрізняється високою заразністю, а проведені дослідження показали, що цьому сприяє велика кількість шипів на поверхні, які дозволяють вірусу закріплюватися в організмі. Це не тільки робить носія більш небезпечним для оточуючих, а й підвищує ризики важкої форми недуги.
У той же час штам провокує аналогічні своїм “родичам” симптоми і не тягне за собою підвищення рівня смертності. Аналіз патогена демонструє, що вже звичні для громадян запобіжні заходи у вигляді обробки рук антисептиком, носіння масок і рукавичок не здатні зупинити мутацію. Найбільшу надію експерти покладають на вакцини, які потенційно повинні протистояти COVID-19. Поки таких універсальних препаратів на ринку до цих пір немає.
Стурбованість у медиків викликають можливі побічні ефекти після вакцинації. Щоб переконатися в безпечності ліків, необхідно витрачати по кілька місяців. Автори дослідження не виключають, що через мутації патогена темпи його поширення між населенням планети лише збільшаться найближчим часом.
Експерт поділився детальними рекомендаціями щодо вибору бездротових зарядок для смартфонів, акцентуючи увагу на ключових аспектах,…
Журналісти видання AndroidInsider підготували список з п'яти привабливих смартфонів з якісними IPS-екранами, які доступні за…
За чутками, вже наступного року Apple випустить нову версію свого пошукового трекера AirTag. У мережі…
Після витоків рендерів та інформації про конструкцію смартфонів лінійки iPhone 17 Apple Hub, у якого…
Видання Tech Advisor опублікувало рейтинг найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, зібравши пристрої, які поєднують доступну…
Apple вже давно працює над складними апаратами iPhone, але поки що не випустила жодного такого…