Названо основні особливості людей з високим рівнем інтелекту

Названо основні особливості людей з високим рівнем інтелекту. І, якщо чесно, після ознайомлення з даною інформацією не до кінця зрозуміло, а чи потрібно бути “найрозумнішим”.

Вивченням людей з високим інтелектом займалися вчені з британського Університету Ньюкасла. За їх словами, подібний тип людей частіше за інших виявляють підвищену сприйнятливість до неприємних звуків, яку також називають мізофонією. Є припущення, що пов’язано це банально з більш високою електричною активністю їхнього мозку.

При цьому експерти також відзначили, що люди, обдаровані інтелектом вище середньостатистичного, схильні до порушень психіки, таким як, наприклад, біполярні розлади особистості. Також серед інтелектуалів поширений такий тягар, як самотність.

“Небагато людей можуть зрозуміти і прийняти всі особливості людини з розвиненим інтелектом, тому обдаровані люди рідко мають значну кількість друзів. Втім, самотність б’є по них в меншій мірі, ніж по іншим, тому що людині з неординарними здібностями завжди є, чим зайнятися і про що подумати ” , – йдеться в матеріалі, опублікованому про дослідження вчених.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я