Приблизний час читання: 4 хв

Samsung оновить Galaxy S20 Ultra щоб виправити проблему із дисплеєм

0

Цього місяця компанія Samsung оновила всю серію Galaxy S20 (включаючи Galaxy S20 Ultra), яка включає не лише квітневий патч безпеки, але й покращення камери. За початковими витоками, Samsung взяла під контроль проблему з автофокусуванням. Однак в останньому оновленні, на жаль, з’явилася жахлива помилка. На щастя, це пізніше виявилося лише проблемою програмного забезпечення.

 

Це питання не відносться камери, а дисплею серії Galaxy S20. Оскільки дисплей  отримав зелений відтінок, який проявився в користувачів з частотою оновлення екрану 120 Ггц. Більшість скарг стосується Galaxy S20 Ultra з чіпом Exynos. Крім того, проблема виникає лише при більшій швидкості частоті оновлення (120 Гц) та яскравості дисплея менше 30%. В основному, користувачі скаржилися на проблему в деяких додатках, таких як Samsung Pay, камера, калькулятор, Snapchat, telegram, PUBG: Mobile і Chrome.

Читайте також  Названо найтонші смартфони 2020 року

Тепер, як стало відомо, Samsung знає про проблему, і незабаром випустить оновлення програмного забезпечення для усунення проблеми. Незабаром компанія запустить оновлення програмного забезпечення для Galaxy S20 Ultra. Оновлення вирішить цю проблему раз і назавжди.

 

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут