Зміни в Windows 10: платне оновлення на горизонті

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Microsoft зважилася на вкрай незвичайний крок – вона відновила програму бета-тестування Windows 10. У жовтні наступного року ця операційна система повинна перестати отримувати оновлення, і її підтримка буде завершена, але навіть незважаючи на це, користувачам пропонується випробувати нові функції, які будуть додані. найближчим часом.

Реклама

За словами Microsoft, вступ до бета-програми не продовжує термін широкої підтримки Windows 10, апдейти все одно перестануть приходити. Виняток становитиме корпоративна редакція, користувачі якої ще протягом кількох років отримуватимуть платні оновлення (61 долар за кожен пристрій у перший рік, 122 долари у другий та 244 доларів у третій). Але що ще важливіше, Microsoft планує вперше у своїй історії поширити практику випуску платних оновлень на звичайних користувачів, хоча поки що невідомо, скільки їм буде запропоновано платити.

Свіжа бета-складання Windows 10 поки не випущена і навіть не анонсована, тому невідомо, що в ній з’явиться. Припущень небагато: швидше за все, Microsoft додасть до нього підтримку нейромережевого чату Copilot та інші функції, що задіяли штучний інтелект.

У діях Microsoft починає простежуватися логіка, якщо глянути на статистику ринку операційних систем. На ньому через 9 років після випуску лідирує Windows 10, займаючи 68-відсоткову частку серед усіх комп’ютерів. Windows 11 пасе далеко за часткою всього 28%. Погодьтеся, було б дивно з боку Microsoft залишати десятки мільйонів користувачів з операційною системою, яка не оновлюється і не розвивається, але ще дурнішим виглядала б паралельна підтримка двох платформ. Вбудовування нейромереж хоча б частково вирішить ці проблеми та дозволить підтримувати Windows 10 в актуальному стані протягом найближчих років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: