Програми

Платна версія Google Chrome: у чому її відмінність

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія Google оголосила про запуск платної версії Chrome. Вона матиме назву Enterprise Premium.

Про це повідомляється в блозі Google.

Chrome Enterprise Premium заснований на базі чинного безкоштовного браузера Chrome Enterprise Core з розширеними функціями, за допомогою яких компанія хоче допомогти підприємствам краще захистити дані та системи від кіберзагроз, що ростуть. Відтак, розробники позиціонують цей браузер як бізнес-орієнтований продукт, який може забезпечити користувачам більший захист даних в Інтернеті.

До того ж, як зауважили у компанії, преміум-версія надає організаціям більш глибші можливості виявлення загроз та суворіший контроль доступу. Браузер використовує аналіз загроз та сканування на базі штучного інтелекту для виявлення шкідливих програм та блокування фішингових атак. Інструменти запобігання втраті даних перевіряють мережевий трафік, щоб виявити та зупинити несанкціоновану передачу. Chrome Enterprise Premium також спрощує управління безпекою для IT-команд.

Підписка на місяць на Chrome Enterprise Premium за одного користувача вартуватиме шість доларів. За це користувачам будуть доступні наступні функції:

  • корпоративні засоби контролю, які забезпечують дотримання політик, керують оновленнями програмного забезпечення та розширеннями для узгодження з корпоративними політиками та підтримують RDP, SCP, SSH та інші протоколи TCP;
  • статистику безпеки та звітність, за допомогою яких користувачі отримуватимуть звіти про події, пристрої та криміналістичні можливості для видимості в масштабах підприємства;
  • контекстно-залежний контроль доступу, який можна масштабувати для вебдодатків. Він може забезпечити безперервний доступ Zero Trust до SaaS і вебдодатків з контекстно-залежним контролем доступу та зменшити ризики викрадання даних для санкціонованих і несанкціонованих програм;
  • захист від загроз і даних, який забезпечує перевірку вмісту та запобігає втраті даних, захист від зловмисного програмного забезпечення та фішингу за допомогою передового інтелекту та ШІ, фільтрації динамічних URL-адрес і категоризації сайтів.
Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024