Платна версія Google Chrome: у чому її відмінність

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Google оголосила про запуск платної версії Chrome. Вона матиме назву Enterprise Premium.

Про це повідомляється в блозі Google.

Chrome Enterprise Premium заснований на базі чинного безкоштовного браузера Chrome Enterprise Core з розширеними функціями, за допомогою яких компанія хоче допомогти підприємствам краще захистити дані та системи від кіберзагроз, що ростуть. Відтак, розробники позиціонують цей браузер як бізнес-орієнтований продукт, який може забезпечити користувачам більший захист даних в Інтернеті.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

До того ж, як зауважили у компанії, преміум-версія надає організаціям більш глибші можливості виявлення загроз та суворіший контроль доступу. Браузер використовує аналіз загроз та сканування на базі штучного інтелекту для виявлення шкідливих програм та блокування фішингових атак. Інструменти запобігання втраті даних перевіряють мережевий трафік, щоб виявити та зупинити несанкціоновану передачу. Chrome Enterprise Premium також спрощує управління безпекою для IT-команд.

Підписка на місяць на Chrome Enterprise Premium за одного користувача вартуватиме шість доларів. За це користувачам будуть доступні наступні функції:

  • корпоративні засоби контролю, які забезпечують дотримання політик, керують оновленнями програмного забезпечення та розширеннями для узгодження з корпоративними політиками та підтримують RDP, SCP, SSH та інші протоколи TCP;
  • статистику безпеки та звітність, за допомогою яких користувачі отримуватимуть звіти про події, пристрої та криміналістичні можливості для видимості в масштабах підприємства;
  • контекстно-залежний контроль доступу, який можна масштабувати для вебдодатків. Він може забезпечити безперервний доступ Zero Trust до SaaS і вебдодатків з контекстно-залежним контролем доступу та зменшити ризики викрадання даних для санкціонованих і несанкціонованих програм;
  • захист від загроз і даних, який забезпечує перевірку вмісту та запобігає втраті даних, захист від зловмисного програмного забезпечення та фішингу за допомогою передового інтелекту та ШІ, фільтрації динамічних URL-адрес і категоризації сайтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.